رونمایی از ب‌ام‌و M2 Competition جدید در سال 2018

ما منتظر برخی از فوق‌العاده‌ترین خودروهای جدید و همچنین نمونه‌های بازنگری شده در سال جدید هستیم؛ اما برای بیمر دوست‌ها، موعد رونمایی از M2 Cpmpetition جدید، یکی از مورد انتظارترین خودروهای این خودروساز در آوریل 2018 فرا می‌رسد.
خودروی مورد بحث از پیشرانه 6 سیلندر 3 لیتری توئین توربوی برادران بزرگ‌تر M3 و M4 استفاده کرده اما قدرت آن کمتر است. گفته می‌شود قلب تپنده M2 Competition جدید خروجی 400 اسبی خواهد داشت که بیشتر از قدرت 365 اسبی M2 کنونی و کمتر از خروجی 425 اسبی مدل‌های M3 و M4 می‌باشد.
انتظار داریم سیستم تعلیق، ترمزها و برخی قطعات دیگر نیز ارتقا یابند تا طرفداران بیش از پیش لذت ببرند. رنگ‌های بدنه جدید همچون نقره هاکنهایم و نارنجی سانست نیز به همراه دیگر رنگ‌ها شامل سفید آلپاین، مشکی، خاکستری معدنی و آبی لانگ بیچ ارائه خواهند شد.
گفته می‌شود ب‌ام‌و تولید خودروی جدید خود را در ماه جولای آغاز خواهد کرد اما BMW بلاگ گزارش داده که M2 Competition کمی زودتر و در ماه آوریل که به آن اشاره کردیم رونمایی خواهد شد. اگر این خبر صحیح باشد این خودرو را در نمایشگاه ژنو 2018 نخواهیم دید؛ اما احتمال حضور آن در نمایشگاه خودروی پکن وجود دارد.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *