رونمایی رسمی از نیسان GT-R نیسمو GT3 2018

تاریخ: 12 خرداد 1397

نیسان GT-R به وضوح سن بالای خود را نشان می‌دهد اما این کمپانی تاریخچه درخشانی در معرفی به‌روزرسانی‌های پرفورمنس برای این خودرو دارد. همین فلسفه درباره مدل مسابقه‌ای GT-R نیسمو GT3 هم صدق می‌کند زیرا ژاپنی‌ها برای مدل سال 2018 این خودرو تغییراتی را اعمال کرده‌اند.
در حال حاضر این خودرو قابل سفارش بوده و از توزیع وزن بهینه و مرکز ثقل پایین‌تر سود می‌برد. این امر به لطف قرار گرفتن پیشرانه در بخش عقب‌تر میسر شده است. قلب آهنین GT-R نیسمو GT3 2018 پیشرانه 6 سیلندر 3.8 لیتری توئین توربویی است که بیش از 543 اسب بخار قدرت و 637 نیوتون متر گشتاور تولید می‌کند.
جدای از جابجایی 150 میلی‌متری پیشرانه، نیسان به منظور بهبود دینامیک خودرو سیستم تعلیق جدیدی را توسعه داده است. این خودروساز همچنین استحکام پیچشی خودرو را افزایش داده است. نهایتاً اینکه نیسمو GT3 به‌روز شده دارای ترمزهای ارتقا یافته‌ای است که قابلیت دوام و اطمینان بیشتری نسبت به قبل نشان می‌دهند.

اگرچه این خودرو برای مسابقات طراحی شده اما مدل 2018 آن با سیستم تهویه مطبوع سفارشی نیز در دسترس است. نیسان می‌گوید این سیستم منحصراً برای این خودرو طراحی شده و باعث می‌شود راننده در خلال مسابقات استقامت طولانی راحت‌تر باشد.
اصلاحات صورت گرفته در GT-R نیسمو GT3 2018 چندان چشمگیر به نظر نمی‌رسند اما نیسان می‌گوید این خودرو قابلیت رقابت بیشتری نسبت به قبل داشته و درعین‌حال استفاده از آن برای رانندگان حرفه‌ای و غیرحرفه‌ای آسان است. این خودروساز ژاپنی می‌گوید هدف نهایی ساخت خودرویی مسابقه‌ای است که از مزیت‌های GT-R برخوردار بوده و قادر است با پایداری زیاد در هر سرعتی، در هر پیستی و با هر لاستیکی حرکت کند.

نیسان GT-R نیسمو GT3 تنها با سفارش مشتری ساخته می‌شود و انتظار می‌رود اولین نسخه‌های آن از ژانویه سال آینده به دست مشتریان برسد. قیمت این خودرو در ژاپن از 60 میلیون ین (551580 دلار) آغاز می‌شود.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *