رونمایی رسمی از کابین فیات کرونوس

پس از رونمایی طراحی خارجی فیات کرونوس جدید در ماه پیش، این خودروساز ایتالیایی هم‌اکنون چندین تصویر از کابین این سدان خاص بازار آمریکای جنوبی را نیز منتشر کرده است. جای تعجبی ندارد که این خودرو کابینی مشابه با هاچبک آرگو دارد زیرا کرونوس در حقیقت نسخه سدان آرگو با نامی متفاوت است.
کرونوس که در کوردوبای آرژانتین تولید خواهد شد باید با فولکس‌واگن ویرتوس مبارزه کند که آن هم سدان جدیدی برای بازار آمریکای جنوبی محسوب می‌شود. این دو خودرو باید به مصاف دیگر رقبای سرسخت همچون هوندا سیتی، شورولت پریسما و تویوتا یاریس سدان بروند.
هنوز مشخصات فنی کرونوس اعلام نشده اما فیات گفته که پیشرانه 1.3 لیتری خانواده فایر فلای برای کروتوس در دسترس خواهد بود. پیشرانه مذکور قدرت 101 اسبی با سوخت بنزین و 109 اسبی با سوخت اتانول دارد. افرادی که خواهان قدرت بیشتر هستند باید پیشرانه 1.8 لیتری 135 و 139 اسب بخاری را بسته به نوع سوخت انتخاب نمایند. شما می‌توانید هر دو پیشرانه را با گیربکس 5 سرعته دستی داشته باشد اما پیشرانه بزرگ‌تر به‌صورت سفارشی با گیربکس 6 سرعته اتوماتیک نیز عرضه می‌شود.
هنوز سخنی درباره ظرفیت صندوق‌عقب زده نشده اما فیات قول داده حجم آن از 521 لیتر فولکس ویرتوس بیشتر خواهد بود. کرونوس جدید نیز همانند آرگو دارای سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه‌نمایش 7 اینچی خواهد بود. دیگر تجهیزات مدل هاچبک نیز در این خودروی سدان بکار خواهند رفت.

فروش فیات کرونوس جدید از اوایل سال آینده در برزیل شروع خواهد شد و اندکی بعد نیز سایر بازارهای آمریکای جنوبی شاهد فروش کرونوس خواهند بود.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *