رکوردهای ریز و درشت آئودی در سال 2017

با فروش بیش از 225 هزار دستگاهی، آئودی شاهد رشد حدود 8 درصدی نسبت به مدت مشابه سال 2016 بوده و بدین ترتیب رکورد جدیدی را ثبت کرده است.
رئیس آئودی آمریکا می‌گوید:
من از ثبت رکورد جدید در بازاری بسیار رقابتی خوشحال بوده و به نمایندگی‌های خود افتخار می‌کنم. آئودی به تجارت قوی و پایدار خود در آمریکا ادامه می‌دهد و ما با تحویل محصولات و تکنولوژی‌هایی که مشتریان می‌خواهند به کار خود ادامه خواهیم داد.
بزرگ‌ترین برندگان امسال آئودی خودروهای Q5، Q7 و A5 بودند که رشد فروش آن‌ها به ترتیب برابر با 16.3، 25.5 و 155 درصد بوده است.
البته داستان بزرگ آئودی همچون همیشه عملکرد شاسی بلندها بوده است. با افزایش 51 درصدی در سال 2017، بزرگ‌ترین خودروهای این شرکت نقش بزرگی در موفقیت ارباب حلقه‌ها داشته‌اند. البته نیازی به گفتن نیست که افزایش فروش A5 برخلاف رویه این روزهای شرکت می‌باشد.
همان‌گونه که مدیر آئودی آمریکا می‌گوید، نمایندگی‌های شرکت نیز نقش مهمی در ثبت این رکورد داشته‌اند. 60 نمایندگی آئودی در سال 2017 بیش از هزار دستگاه خودرو فروخته‌اند. این عدد در سال 2011 تنها 18 نمایندگی بوده است.
و البته رکوردهای آئودی تنها به مشتریان مربوط نبوده زیرا نشریات و مؤسسات گوناگون نیز انتقادات کمتری از محصولات این شرکت داشته و نقدهای خوبی را نسبت به آن‌ها ابراز داشته‌اند. با بیشترین امتیاز ایمنی IIHS نسبت به هر برند لوکس دیگر و جوایز متعدد اعطا شده از سوی کار اند درایور و کلی بلو بوک، ویترین افتخارات این برند دوست‌داشتنی آلمانی سنگین‌تر از همیشه شده است.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *