سدان CT5 2020 گشاینده فصلی جدید در تاریخ کادیلاک

اولین تصاویر جاسوسی از سدان جدید کادیلاک CT5 2020 ثبت شده و برای اولین بار می‌توانیم درباره این سدان اجرایی گیرا نظر دهیم.
سدان مورد بحث این خودروساز آمریکایی جایگزین هر دو خودروی ATS و CTS خواهد شد و از اواخر سال 2019 در نمایندگی‌های فروش اعلام حضور خواهد کرد. بنا به گفته رئیس کادیلاک این خودروساز می‌خواهد سبد محصولات سدان خود را دوباره متوازن نماید. به گونه‌ای دیگر می‌توان گفت کادیلاک در این لحظه سدان های زیادی دارد.

کادیلاک CT5 کاملاً جدید بر پایه نسخه جدید معماری آلفای جنرال موتورز ساخته می شود که بنا به گفته منابع معتبر شرکت تنها در نسخه طویل‌تر این پلتفرم بکار خواهد رفت. هر دو نسخه دیفرانسیل عقب و چهار چرخ محرک این سدان ارائه خواهند شد.
طیف پیشرانه‌های کادیلاک CT5 جدید شامل نسخه 4 سیلندر 2 لیتری توربو، 6 سیلندر 3.6 لیتری و همچنین پیشرانه 8 سیلندر 6.2 لیتری سوپرشارژردار برای مدل پرچم‌دار V خواهد بود. کادیلاک همچنین در حال برنامه‌ریزی برای تولید نسخه پلاگین هیبریدی بر مبنای مدل‌های 4 سیلندر می‌باشد.
Cadillac-CT5انتظار می‌رود سدان جدید کادیلاک در سه‌ماهه دوم یا سوم سال 2019 وارد خط تولید شود و فروش آن نیز از اواخر همان سال آغاز گردد.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *