سرقت یک مرسدس 300SL گالوینگ نادر از نزدیکی نوربرگ رینگ!

تاریخ: 29 مرداد 1397

یک دستگاه مرسدس بنز 300SL گالوینگ 1955 کمیاب از جلوی هتلی در نزدیکی نوربرگ رینگ به سرقت رفت.
بنا به گزارش پارس تیونینگ و به نقل از ساندی تایمز، این کوپه‌ی اسطوره‌ای آلمانی بین ساعت 5/1 تا 10 صبح به وقت محلی از جلوی هتل به سرقت رفته است. مالک خودرو آقای توماس روسیر می‌گوید این گالوینگ بخت‌برگشته به خاطر اینکه پارکینگ پر بوده جلوی هتل پارک شده بود.
خودروی مورد بحث شماره شاسی 198040 5500434 بوده و قرار بود در گرند پری Oldtimer نوربرگ رینگ شرکت نماید. این خودرو همچنین یکی از جذاب‌ترین 300SL های سراسر جهان می‌باشد.
همان‌گونه که در تصاویر مشاهده می‌شود این خودرو دارای سقف تکه‌ای و حباب‌های مناسب روی آن برای افزایش فضای سر می‌باشد. از دیگر ویژگی‌های خاص این خودرو می‌توان به مه شکن‌های زردرنگ، سپرهای سفارشی و کابینی با چرم ویژه اشاره کرد.
مرسدس 300SL مورد اشاره در این نوشتار که با نام مستعار Californian Outlaw شناخته می‌شود یکی از تنها 30 مدلی است که با بدنه‌ای فولادی ساخته شده و دارای پیشرانه پرفورمنس NSL می‌باشد.
بنا به گفته کارشناسان، وضعیت این خودرو در بین جامعه ماشین بازها به ‌گونه‌ای است که احتمال فروش آن در بازار آزاد بسیار کم است. احتمالاً این خودرو اوراق خواهد شد و قطعات آن به فروش خواهد رسید.
موضوع جالب اینکه ماشین بازهای سراسر جهان در اقدامی هماهنگ اقدام به انتشار تصاویر و مشخصات این خودرو کرده‌اند تا بلکه آن پیدا شود.
مالک خودرو جایزه‌ای 250 هزار یورویی برای یابنده خودرو تعیین کرده هرچند قیمت خودرو حدود 2 میلیون دلار می‌باشد.
اگر این خودرو را احتمالاً در جاده‌های کشورمان دیدید تعجب نکنید! همان‌گونه که قبلاً خبرش را منتشر کردیم چند دستگاه لکسس لوکس که در چند کشور خارجی به سرقت رفته بودند به‌صورت کاملاً تمیز وارد کشور شدند بنابراین احتمال آفتابی شدن وجود دارد! اگر این 300SL را دیدید حتماً به ما خبر دهید!

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *