سوپرکار فورد جی تی چگونه به دست مشتری می‌رسد؟!

تاریخ: 04 خرداد 1397

قطعاً در دست گرفتن کلیدهای سوپرکار ویژه‌ای همچون فورد GT یک اتفاق ویژه و کاملاً دوست‌داشتنی است. در این نوشتار می‌خواهیم ببینیم این خودرو چگونه به دست مشتری می‌رسد.
یکی از این خودروها که به مشتری متمول خود تحویل داده می‌شود رنگ زرد داشته و نوارهای مشکی نیز بر جذابیت آن افزوده‌اند. این رنگ بدنه قیمت قابل‌توجه 10 هزار دلاری داشته و البته زیر خودرو هم رینگ‌های فیبر کربنی بکار رفته است. گفته شده این خودرو پنجاه و هفتمین خودروی تولیدی در سال 2018 است.
مالک که تصمیم گرفته در کابین دست نبرده بیش از 500 هزار دلار برای خرید این خودرو پرداخت کرده بنابراین واژه استوک و دست نخورده تفاوت‌های زیادی با آنچه در ذهن داریم نشان می‌دهد. این خودروی چشم‌نواز پر از آلکانترا بوده و دارای سیستم اطلاعات سرگرمی، پشت آمپرهای دیجیتالی، تریم فیبر کربن و چند ویژگی متمایز دیگر است که البته همه این‌ها بدون هزینه‌ای اضافی در خودرو وجود دارد.
به منظور تحویل GT جدید به مشتری خوش‌شانس خود، فورد یکی از کارمندان خود را فرستاده تا توضیحاتی درباره تجهیزات این خودرو به مالک بدهد. بد نیست بدانید فورد GT جدید در گاراژ جدید خود تنها نیست زیرا مدل قبلی نیز قبلاً آنجا بوده و البته یک لامبورگینی اوراکان و احتمالاً چند خودروی گران‌بهای دیگر هم در خانه مالک پولدار جا خوش کرده‌اند.

[دانلود ویدئو]

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *