سیتروئن C4 پیکاسو و گرند C4 پیکاسو سفارشی

سیتروئن و ریپ کورل تولید نسخه‌های سفارشی از مدل‌های C4 پیکاسو و گرند C4 پیکاسو را اعلام کردند. موفقیت C4 کاکتوس و اسپیس تورر باعث شده سیتروئن به فکر تولید چنین مدل‌هایی بیفتد.
مدل‌های ریپ کورل لیمیتد ادیشن جدید بر پایه تریم لایو ساخته شده‌اند و دارای صفحه‌نمایش پانورامیک 12 اینچی با سیستم ناوبری کانکت سیتروئن، صفحه‌نمایش روی آینه و سیستم اضطراری و کمک‌راننده کانکت باکس کمپانی می‌باشند.
از دیگر ویژگی‌های جدید این خودروها می‌توان به برچسب‌های ویژه ریپ کورل در درب‌های جلو، رینگ‌های 17 آلیاژی مشکی، جزئیات کرومی خاص در مدل C4 پیکاسو، پوشش مشکی آینه‌های جانبی و دستگیره درب‌ها و همچنین شیشه‌های جانبی و عقب تیره اشاره کرد.
کابین نیز با صندلی‌های لغزشی در ردیف دوم C4 پیکاسو، صندلی‌های خاکستری ویژه با لوگوی ریپ کورل، رنگ بژ داشبورد و پانل درب‌ها و همچنین کف‌پوش‌های خاص ارتقا یافته است.
مدل‌های تولید محدود ریپ کورل سیتروئن C4 پیکاسو و گرند C4 پیکاسو در 5 رنگ بدنه عرضه می‌شوند. مدل C4 پیکاسو همچنین به‌صورت سفارشی با بدنه دو رنگ نیز در دسترس است.
پیشرانه 3 سیلندر 1.2 لیتری توربوی 130 اسبی این خودرو به یک گیربکس 6 سرعته دستی یا اتوماتیک متصل می‌شود و البته یک پیشرانه 1.6 لیتری دیزلی 120 اسب بخاری با همان گیربکس‌ها نیز در دسترس است.
این خودروها را هم‌اکنون می‌توان با بهای 27500 یورویی برای مدل C4 پیکاسو و 28700 یورویی برای گرند C4 پیکاسو در فرانسه سفارش داد.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *