شتاب‌گیری جذاب فورد GT هریتیج ادیشن جدید

تاریخ: 11 خرداد 1397

دو ماه پیش شرکت هنسی پرفورمنس ویدئویی از تحویل سوپر کار فورد GT 67 Heritage Edition خود را منتشر کرد. در این ویدئو می‌بینیم که خودرو از کامیون پایین آورده می‌شود و فورد تمامی جزئیات جذاب آن را شرح می‌دهد؛ اما در آن ویدئو هنسی نگفته بود که چه برنامه‌ای برای این خودرو دارد.
هم‌اکنون هنسی ویدئوی جدیدی منتشر کرده و در آن GT هریتیج ادیشن جدید وظیفه‌ای سخت بر عهده دارد. این خودرو باید به سرعت 300 کیلومتر در ساعت برسد. این تیونر تگزاسی گفته که خودروی مورد بحث کاملاً کارخانه‌ای بوده است. آیا این سخن به معنی تیونینگ GT هریتیج ادیشن در آینده است؟!
با وجود اینکه فورد از پیشرانه 6 سیلندر 3.5 لیتری بای توربو با قدرت 647 اسب بخار استفاده می‌کند اما در ویدئو چندان سریع احساس نمی‌شود؛ اما علیرغم این موضوع، رسیدن این خودرو به سرعت 300 کیلومتر در ساعت و در دنده هفتم حدود 30 ثانیه زمان می‌برد که واقعاً سریع است. با نگاه به ویدئو می‌توانید بفهمید که دمای روغن کاملاً افزایش یافته و فشار روغن و توربو نیز تغییر می‌کند.

این خودرو از نوع 67 Heritage Edition است که دارای برخی ویژگی‌های انحصاری می‌باشد. خودروی مورد بحث از مدل GT40 1967 قرمز و سفید که در لمانز همان سال برنده شده الهام گرفته است. GT هریتیج ادیشن یاد شده دارای قطعات فیبر کربنی، نوارهای سفید روی بدنه قرمز رنگ و عدد سفید روی درب‌ها و کاپوت می‌باشد. رینگ‌های 21 اینچی آلومینیومی با روکش نقره‌ای نیز از دیگر شاخصه‌های انحصاری این خودرو است. دوخت‌های قرمز روی صندلی‌ها و غربیلک فرمان به همراه کمربندهای ایمنی قرمز و پارس تیونینگ شیفترهای خاکستری نیز در کابین بکار رفته‌اند.
امیدواریم این ویدئو اولین سری از ویدئوهای فورد GT هنسی باشد. اگر هنسی قدرت و گشتاور بیشتری از سوپرکار جدید فورد بگیرد کاری شگفت‌انگیز انجام می‌دهد. ما نمی‌دانیم هنسی برنامه‌ای برای این کار دارد یا خیر اما امیدواریم با ابر خودرویی که قدرت حدود 1000 اسبی داشته باشد روبرو شویم…

[دانلود ویدئو]

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *