شتاب‌گیری دیوانه‌وار ب‌ام‌و M5 جدید را ببینید!

تاریخ: 30 اردیبهشت 1397

تا زمانی که طرفدار دو آتشه مرسدس-ای ام جی یا آئودی اسپورت نباشید غیرممکن است که از ب‌ام‌و M5 خوشتان نیاید! البته مطمئنیم که حتی افراد عادی هم عاشق این سوپر سدان هستند. M5 خودروی فوق‌العاده سریع، لوکس، جادار و راحت بوده و زمانی که آن را تحت‌فشار بگذارید روی دیگر خود را به شما نشان خواهد داد. ما امروز درباره سطح پرفورمنس F90 باوارایی ها صحبت می‌کنیم، عملکردی که با سوپرکارهای همین چند سال پیش برابری می‌کند.
کانال یوتیوب AutoTopNL کلیدهای M5 را در دست داشته اما این را بدانید که با M5 عادی طرف نیستید زیرا این خودرو به پکیج سفارشی M درایور تجهیز شده است. دلیل این کار محدود بودن حداکثر سرعت نسخه استاندارد به 250 کیلومتر در ساعت است درحالی‌که نسخه مجهز به پکیج یاد شده می‌تواند به سقف سرعت احساس‌برانگیز 305 کیلومتر در ساعت برسد.
مشاهده یک سوپر سدان پرقدرت که بدون زحمت خاصی به سرعت 100، 200 و 300 کیلومتر در ساعت می‌رسد کاملاً لذت‌بخش است. این پیشرانه 8 سیلندر 4.4 لیتری بای توربوی 600 اسبی است که پرفورمنسی را تقدیم راننده می‌کند.
M5 جدید برای رسیدن به سرعت 300 کیلومتر در ساعت به 32.5 ثانیه زمان دارد و برای ثبت حداکثر سرعت 305 کیلومتر در ساعتی خود 3 ثانیه دیگر نیز لازم است. شاید این خودرو بدون وجود محدود کننده به حداکثر سرعت بیشتری هم دست پیدا کند.
به یاد داشته باشید که این سریع‌ترین نسخه M5 نیست زیرا به تازگی مدل کامپتیشن نیز معرفی شده که شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعت 3.3 ثانیه‌ای دارد که یک‌دهم ثانیه سریع‌تر از نسخه استاندارد است. M5 کامپتیشن نه تنها در شتاب صفر تا 100 بلکه در شتاب صفر تا 200 کیلومتر در ساعت نیز دست برتر را دارد به گونه‌ای که در 10.8 ثانیه به این سرعت می‌رسد که 0.3 ثانیه سریع‌تر است. BMW هیچ چیزی درباره شتاب صفر تا 300 کیلومتر در ساعت M5 کامپتیشن نزده اما شما می‌توانید سریع‌تر بودن در همین سرعت را نیز حدس بزنید. برای خودرویی که تقریباً دو تن وزن دارد، این یک رکورد احساس‌برانگیز است…

[دانلود ویدئو]

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *