شتاب‌گیری فوق‌العاده هنسی جیپ گرند چروکی تراک هاوک!

تاریخ: 30 اردیبهشت 1397

افراد کمی وجود دارند که قدرت 707 اسب بخاری جیپ گرند چروکی تراک هاوک را کافی نمی‌دانند. البته هنسی پرفورمنس بازهم برای راضی کردن این دسته از خریداران وارد کارزار شده است.
این تیونر آمریکایی پکیج ارتقای خود با نام HPE1000 سوپرشارژر را ارائه کرده که به‌طور گسترده‌ای قوای محرکه تراک هاوک را اصلاح کرده و حاصل آن خروج قدرت 1012 اسب بخاری و گشتاور 1314 نیوتون متری از دل پیشرانه می‌باشد.
به منظور دست‌یابی به چنین اعداد بزرگی، هنسی از یک سوپرشارژر 4.5 لیتری که قابلیت رسیدن به بوست شگفت‌انگیز 14 بار را دارد سود برده است. همچنین هدرز شکل گرفته از فولاد ضدزنگ به همراه سوپاپ خاص سوپرشارژر، انژکتورهای کاراتر، نرم‌افزار جدید ECU و سیستم پرخوران هوای جدید از دیگر تغییرات فنی این شاسی‌بلند توانا هستند.
هنسی تراک هاوک اخیراً در خط درگ حضور داشته و توانسته شتاب صفر تا 96 کیلومتر در ساعت 2.7 ثانیه‌ای را ثبت کند و مسافت 400 متر را در 10.7 ثانیه و با سرعت 212 کیلومتر در ساعت طی کند.
به منظور مقایسه و تصور پرفورمنس هنسی تراک هاوک باید بدانید این عملکرد مشابه رکورد شتاب گیری لامبورگینی اوراکان، آئودی R8 V10 پلاس و فراری 488 GTB می باشد. این در حالی است که وزن و ابعاد جیپ بسیار بیشتر و بزرگتر از خودروهای یاد شده است.
تراک هاوک برخلاف این سوپرکارها دارای کابینی بسیار کاربردی‌تر بوده و مناسب سفرهای طولانی‌مدت است. خب با در نظر گرفتن این موضوع، شما یک جانور کاربردی همچون هنسی تراک هاوک را انتخاب می‌کنید یا یک سوپرکار پیشرانه وسط را؟!

[دانلود ویدئو]

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *