ضریب درگ عالی ب‌ام‌و سری 3 جدید 2019

تاریخ: 22 شهریور 1397

ب‌ام‌و در حال شدت بخشیدن به کمپین تیزری نسل جدید سری 3 می‌باشد. این خودرو که با کد G20 شناخته می‌شود در خیابان‌ها دیده شده است. شاید این روزها و در همه‌جا شاسی بلندها سرخط خبرها را به خود اختصاص داده باشند اما سری 3 هسته‌ی اصلی برند ب‌ام‌و بوده بنابراین در تولید آن نباید هیچ کم و کسری گذاشته شود. به همین دلیل است که تمامی مشکلات احتمالی باید پیش از تولید این خودرو رفع شوند.

ب‌ام‌و سری 3 جدید به توری جهانی فرستاده شده تا از آب‌وهوای داغ نوادا و دره‌ی مرگ گرفته تا هوای سرد سوئد را تجربه نماید. نیازی به گفتن نیست که نسخه‌های پیش‌تولیدی این سدان اسپورت نیز در پیست نوربرگ رینگ دیده شده‌اند.

برنامه‌ی توسعه و تست وسیع ب‌ام‌و همچنین شامل گذراندن زمان زیاد در تونل باد بوده تا به این ترتیب بدنه‌ی سری 3 در روان‌ترین حالت ممکن باشد. نتیجه‌ی نهایی این کار ضریب درگ احساس‌برانگیز 0.23 است که سری 3 جدید را به یکی از آئرودینامیک ترین خودروهای تولیدی تاریخ بدل می‌کند. تنها خودروهایی که آئرودینامیک تر از سدان جدید باوارایی ها می‌باشند مرسدس A کلاس سدان جدید و نسل پیشین CLA با ضریب درگ 0.22 هستند. همچنین فولکس‌واگن XL1 ضریب درگ 0.19 دارد اما آن را نمی‌توان خودروی تولیدی عادی دانست زیرا سقف تولید بسیار کمی داشته است.

با شمارش معکوس رونمایی از این خودرو حدس می‌زنیم ب‌ام‌و سری 3 سدان جدید در نمایشگاه خودروی پاریس رونمایی شود. شاید رونمایی آنلاین این خودرو چند روزی زودتر باشد. احتمالاً نیمه‌ی اول سال آینده نیز شاهد معرفی سری 3 استیشن هم خواهیم بود.

[دانلود ویدئو]

[دانلود ویدئو]

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *