ظهور دوباره محصولات تایپ S آکورا

ورای عرضه نسل جدید آکورا RDX 2019 در نمایشگاه خودروی دیترویت 2018، این خودروساز ژاپنی اعلام داشته که برند پرفورمنس تایپ S را دوباره احیا می‌کند و ناوگانی از مدل‌های مشخصات A را با پیشرانه 6 سیلندر توربوی جدید عرضه خواهد کرد.
2002 RSX Type-Sبرند تایپ S در آینده روی محصولات متنوعی از آکورا بکار خواهد رفت و هرکدام دارای شاخصه‌های طراحی اسپورت، پیشرانه‌های ارتقا یافته و شاسی اصلاح شده خواهند بود. نشان تایپ S آخرین بار در آکورا TL 2008 بکار رفته اما شاید مشهورترین خودرویی که از این نشان سود برده آکورا RSX نسل DC5 باشد که در برخی از بازارها نیز با نام هوندا اینتگرا تایپ S عرضه شده است.
همچنین پیشرانه 6 سیلندر جدیدی نیز در راه است. در سال‌های آینده محصولات مختلف آکورا از این قلب آهنین استفاده خواهند کرد. البته مشخصات فنی این پیشرانه اعلام نشده اما آکورا تأیید کرده که پیشرانه مورد بحث به‌طور انحصاری به جدیدترین نسل سیستم تمام چرخ محرک سوپر هندلینگ برند SH-AWD متصل خواهد شد و روی مدل RDX 2019 موجود خواهد بود.
اما آخرین خبر داغ درباره آکورا اینکه نسخه‌های A از هر مدل کلیدی این شرکت نیز در حال توسعه است. تصمیم آکورا پس از مشاهده موفقیت مدل TLX V6 A-Spec گرفته شده است. در بهار سال جاری میلادی نیز پیشرانه جدید 2.4 لیتری روی این خودرو نصب خواهد شد و اندکی بعد نیز مدل RDX A-Spec تولید خواهد شد.

2008 Acura TL

2002 TL Type-S

مدیر اجرایی هوندای آمریکا می‌گوید:
ما تعهد عظیمی به ارائه پرفورمنس دقیق آکورا از طریق نسل جدید محصولات داریم. آکورا استراتژی قوای محرکه منحصربه‌فردی را دنبال می‌کند که باعث شده جایگاه صحیح آن در گروه هوندا به عنوان بخشی پرفورمنس حفظ شود.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *