فراخوان‌های جالب مرسدس بنز

مرسدس بنز آمریکا فراخوان‌های گوناگونی را اعلام کرده که طیف وسیع و متنوعی از محصولات این شرکت را دربرمی گیرد. این فراخوان‌ها نیز مختلف بوده به گونه‌ای که از قفل درب تا چراغ‌های جلو در آن به چشم می‌خورند.
بزرگ‌ترین فراخوان مرسدس بنز حدود 8700 دستگاه از مدل‌های GLE، GLS و S کلاس را که شامل نسخه‌های AMG و حتی مایباخ S600 هستند دربر می‌گیرد. تمامی مدل‌های سال 2017 و 2018 شامل این فراخوان هستند.

خودروهای یاد شده برای مشکلی که در زبانه قفل درب سمت چپ عقب وجود داشته فراخوان می‌شوند. احتمال دارد این درب به‌طور صحیح قفل نشود. هر خودرو توسط تکنسین‌های مرسدس بررسی خواهد شد و در صورت نیاز مکانیسم این قفل‌ها تعویض خواهد گردید.
اما دومین فراخوان بزرگ مرسدس تعداد 8134 دستگاه از مدل GLC را در بر گرفته که تنها باید چراغ‌های جلوی آن‌ها بررسی شود تا اگر از تنظیم خارج شده باشند دوباره تنظیم شوند.
همچنین 432 دستگاه از شاسی بلندهای G550 نیز به خاطر احتمال عدم عملکرد صحیح ترمزهای برقی فراخوان شده‌اند. نهایتاً به سوپر اسپورت AMG GT می‌رسانیم که تنها 10 دستگاه از آن که مجهز به صندلی‌های سفارشی پرفورمنس هستند باید به نمایندگی‌ها مراجعه کنند تا هم نرم‌افزار کیسه هوای طرف سرنشین به‌روز شود و هم اینکه پشتی صندلی به‌طور کامل تعویض گردد.
بنا به گفته سازمان ملی ایمنی ترافیک بزرگراه، تمامی فراخوان‌های مرسدس از این ماه شروع خواهند شد هرچند انتظار می‌رود بخشی از مدل‌های G کلاس و AMG GT در یک ماه دیگر هم بررسی شوند.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *