فروش آخرین بوگاتی ویرون سوپر اسپورت ساخته شده

تاریخ: 28 خرداد 1397

آخرین نسخه ساخته شده از بوگاتی ویرون سوپر اسپورت ماه آینده در حراجی Bonhams فستیوال سرعت گوودوود فروخته خواهد شد.
پیش از آنکه کونیگ زگ آگرا RS رکورد سریع‌ترین خودروی تولیدی جهان را بشکند این بوگاتی ویرون سوپر اسپورت بوده که عنوان یاد شده را به مدت 7 سال در اختیار داشت. البته باید گفت علیرغم عرضه بوگاتی شیرون جدید، این ویرون سوپر اسپورت است که همچنان سریع‌ترین خودروی این خودروساز محسوب می‌شود.
آنچه که باعث تمایز این خودرو از نسخه‌های عادی ویرون می‌شود پیشرانه 16 سیلندر 8 لیتری کواد توربوی قوی‌تر است که خروجی 1183 اسب بخاری آن در مقایسه با قدرت 986 اسبی مدل استاندارد کاملاً بیشتر جلوه می‌کند.
همچنین ویرون سوپر اسپورت از برخی بازنگری‌های طراحی و آئرودینامیکی از جمله نمای جلوی جدید به همراه ورودی‌های هوای متفاوت و پوشش سفارشی پیشرانه و… سود می‌برد.
جدای از اینکه ویرون سوپر اسپورت یاد شده آخرین نسخه از این خودرو می‌باشد داری رنگ مشکی مات هم هست که برای هایپرکار مشهور بوگاتی کاملاً نادر و خاص است. علاوه بر این‌ها، خودروی مورد بحث تنها یک مالک داشته و فقط 550 کیلومتر کار کرده است. این خودرو با تأییدیه امضا شده‌ی بوگاتی، تمامی دفترچه‌های راهنما و ابزارآلات و همچنین نشان “آخرین سوپر اسپورت” به فروش خواهد رسید.
اگرچه ویرون خودروی بسیار خاصی است اما از نظر کلکسیونی خودروی بسیار درخشانی نبوده است. البته این خودرو در طیف قیمتی 2 تا 3 میلیون دلاری خریدوفروش می‌شود.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *