فروش مک لارن در سال 2017 رکورد زد!

همان‌گونه که قبلاً درباره استون مارتین گفته شد، مک لارن نیز روزهای خوبی را پشت سر می‌گذارد زیرا اعلام کرده سال 2017 بهترین سال تاریخ این کمپانی بریتانیایی بوده زیرا توانسته 3340 دستگاه خودرو بفروشد که حدود دوسوم آن‌ها از خانواده اسپورت پایه بوده‌اند.
اگر بخواهیم وارد جزئیات شویم باید گفت مدل‌های سری اسپورت در سال 2017 فروش 2119 دستگاهی داشته درحالی‌که 1221 دستگاه نیز از سری خانواده سوپر بوده است. این عملکرد در حالی بوده که تحویل مدل 720S از نیمه دوم سال شروع شده است.
دو خودروی 570S اسپایدر و 720S کلیدی‌ترین مدل‌هایی بوده‌اند که در سال 2017 به سبد محصولات مک لارن اضافه شده‌اند؛ اما پیش‌فروش مدل تولید محدود سنا و هایپر جی تی BP23 در آمار فروش سال قبل این خودروساز محسوب نشده‌اند.
مدیر اجرایی مک لارن آقای مایک فلوویت در بیانیه‌ای گفته که این برند به رشد خود ادامه خواهد داد.او می‌گوید:
تقاضا برای محصولات ما در سال 2017 بالا بوده است و علاقه ویژه‌ای به آن‌ها در بزرگ‌ترین بازارمان یعنی آمریکای شمالی وجود داشته است. بخش اعظم فروش ما را خانواده سری اسپورت تشکیل می‌دهد به گونه‌ای مشتریان جدید زیادی جذب این خودروها شده‌اند.
فلوویت در خاتمه تصریح می‌کند:
با پیش‌فروش فراوانی که داشتیم انتظار می‌رود حدود نیمی از فروش سال 2018 ما را مدل‌های سری سوپر تشکیل دهند. به همین منوال مدل‌های سری اولتیمت نیز فراتر از انتظارات عمل خواهند کرد. پیش‌فروش هر دو خودروی جدید مک لارن سنا و BP23 تکمیل شده است.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *