فروش پانل‌های خورشیدی نیسان به خانوارها

تاریخ: 02 بهمن 1396

پس از تأسیس کمپانی جدید Energy Solar نیسان درصدد فروش پانل‌های خورشیدی و باتری‌های ذخیره‌ای خانگی به خانوارهای بریتانیایی است.
این سیستم‌های 6 پانلی که قیمت پایه 3881 پوندی دارند انرژی را از خورشید و از طریق پانل‌های خورشیدی دریافت کرده و آن را در باتری‌های انتخابی xStorageHome ذخیره می‌کند. این امر اجازه می‌دهد تا انرژی خورشیدی در شب و یا در روزهای ابری که الکتریسیته کتری توسط پانل‌ها تولید می‌شود استفاده شود. باتری‌ها همچنین می‌توانند انرژی پشتیبانی آنی را در زمان قطعی برق تأمین نمایند.
نیسان می‌گوید خانوارهای بریتانیایی می‌توانند با استفاده از این سرویس تا 66 درصد در هزینه‌های برق مصرفی خود صرفه‌جویی نمایند. تنظیمات 6 پانلی پایه قیمت 3881 پوندی داشته که شامل مالیات هم بوده درحالی‌که اضافه شدن مجموعه باتری xStorageHome باعث می‌شود بهای سیستم مورد بحث به 7635 پوند برسد. خود باتری‌ها قیمت 6446 دلاری داشته و البته فروش محصولات گوناگون به زودی آغاز خواهد شد.
نیسان گارانتی 25 ساله برای باتری‌ها و گارانتی 10 ساله برای سیستم‌های xStorage با باتری‌های جدید را ارائه می‌کند.
افرادی که خواهان تجربه کاملاً الکتریکی نیسان هستند می‌توانند یک لیف الکتریکی را نیز بخرند و از انرژی خورشیدی هم در خودرو و هم در خانه لذت ببرند.
مدیر کمپانی نیسان انرژی اروپا در خلال معرفی این سیستم جدید گفته است:
بیش از 880 هزار خانه بریتانیا قبلاً دارای پانل‌های خورشیدی بوده و خانوارها مزیت‌های این سیستم‌ها از جمله کاهش هزینه‌ها را هر روز مشاهده می‌کنند.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *