قیمت و مشخصات تسلا مدل 3 دوموتوره

تاریخ: 01 خرداد 1397

ایلان ماسک در توییتر مشخصات فنی تسلا مدل 3 دوموتوره را اعلام کرد.
تسلا دو نسخه چهار چرخ محرک از مدل 3 را تولید خواهد کرد که یکی روی محدوده حرکتی و دیگری روی قدرت خروجی تمرکز دارد. اولین مدل از همان پیشرانه 258 اسب بخاری قرار گرفته در بخش عقب استفاده کرده و دارای یک پیشرانه الکتریکی دیگر در اکسل جلو خواهد بود.
تسلا خروجی ترکیبی این مدل را اعلام نکرده اما می‌گوید این نسخه از مدل 3 می‌تواند در 4.5 ثانیه از سکون به سرعت 96 کیلومتر در ساعت برسد که 1.1 ثانیه سریع‌تر از نسخه دیفرانسیل عقب می‌باشد. سقف سرعت این خودرو نیز 225 کیلومتر در ساعت است.
اما مدل پرفورمنس دوموتوره قادر است تنها در عرض 3.5 ثانیه از سکون به سرعت 96 کیلومتر در ساعت برسد و سقف سرعت 250 کیلومتر در ساعتی داشته باشد.
بنا به گفته‌های ماسک، مدل 3 پرفورمنس دوموتوره به همراه تمامی آپشن ها قیمتی حدود 78 هزار دلار خواهد داشت. البته این قیمت شامل سیستم رانندگی نیمه خودران اتوپایلوت نمی‌شود. ماسک همچنین گفته که این نسخه 15 درصد سریع‌تر از ب ام و M3 بوده و هندلینگی بهتر از آن خواهد داشت! مدل 3 پرفورمنس دوموتوره بنا به گفته ماسک قادر خواهد بود در پیست مسابقه تمامی رقبای کلاس خود را شکست دهد!
از طرف دیگر، مدل دوموتوره پایه 5 هزار دلار گران‌تر از قیمت پایه مدل 3 استاندارد است.پیش‌فروش این خودرو در آینده نزدیک شروع خواهد شد.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *