قیمت و مشخصات مرسدس بنز GLC 350e PHEV

شاید کار مرسدس با پیشرانه‌های دیزلی در آمریکا به پایان رسیده باشد اما محصولات پلاگین هیبریدی این برند همچنان در حال رشد بوده زیرا اطلاعات مربوط به قیمت و مشخصات شاسی‌بلند GLC 350e 2018 را اعلام کرده است.
کار اند درایور گزارش داده که این خودرو از تابستان سال جاری به فروش خواهد رفت و بهای آن از 49990 دلار آغاز خواهد شد. این قیمت 7940 دلار بیشتر از مدل GLC 300 4MATIC بوده اما شامل تخفیف مالیاتی 4460 دلاری فدرال شده که تفاوت قیمتی را به 3480 دلار می‌رساند.

در مقابل خریداران کراس اوور کاملاً مجهزی را دریافت خواهند کرد که دارای چراغ‌های LED، برف‌پاک‌کن‌های حساس به باران و درب پشتی برقی می‌باشد. این خودرو همچنین دارای شیشه‌های تیره، دوربین عقب و رینگ‌های آلیاژی 18 اینچی می‌باشد.
با قدم گذاشتن به داخل کابین شاهد فرمان سه پره چندکاره و تریم چوب خواهیم بود. از دیگر شاخصه‌های کابین این مدل می‌توان به صندلی راننده برقی با تنظیم در 14 جهت، سیستم تهویه مطبوع خودکار با تنظیم دو ناحیه‌ای و سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه‌نمایش 7 اینچی اشاره کرد.
نیروبخش GLC 350e پلاگین هیبریدی ترکیبی از پیشرانه 4 سیلندر 2 لیتری توربو و واحدی الکتریکی به همراه مجموعه باتری لیتیوم-یونی می‌باشد. این قوای محرکه خروجی ترکیبی 320 اسبی و گشتاور 559 نیوتون متری داشته و باعث می‌شود شتاب صفر تا 96 کیلومتر در ساعت شاسی‌بلند چهار چرخ محرک مرسدس تنها در 6.2 ثانیه ثبت شود.

مرسدس هنوز میزان مصرف سوخت محصول خود را اعلام نکرده اما باتری این کراس اوور می‌تواند در کمتر از 2.5 ساعت شارژ شود. GLC 350e همچنین دارای ویژگی‌های دوستدار محیط زیستی همچون پارس تیونینگ گازی است که در حالت اقتصادی به رانندگان اجازه می‌دهد تا بدانند بدون کاهش سرعت و با اجازه دادن به بالا آمدن پارس تیونینگ گاز در مصرف سوخت صرفه‌جویی کنند. همچنین سیستم ترمز احیا شونده مبتنی بر رادار نیز بکار رفته که به‌صورت خودکار خود را تنظیم می‌کند تا بیشترین انرژی ممکن ذخیره شود.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *