لو رفتن طراحی بدنه فولکس‌واگن T-Cross جدید

فولکس‌واگن شروع به تست نسخه‌های پیش‌تولیدی جدیدترین شاسی‌بلند خود یعنی T-Cross با کمترین میزان پوشش استتاری بدنه کرده و بدین ترتیب می‌توانیم نگاهی کامل به بدنه و خطوط جعبه‌ای شکل این شاسی‌بلند کوچک داشته باشیم.
فولکس T-Cross که در ماه اکتبر معرفی خواهد شد به لطف مواردی همچون پوشش‌های روی سپرها و چراغ‌های کوچک اطراف بدنه از برادر بزرگ‌تر یعنی T-Roc متمایز می‌شود. همان‌گونه که در اسکچ های رسمی دیده‌ایم نسخه نهایی و تولیدی این خودرو دارای چراغ‌های عقبی مربعی شکلی خواهد بود که با یک نوار نوری به یکدیگر متصل هستند.
T-Cross چهارمین شاسی‌بلند فولکس‌واگن در بازار اروپا و همچنین ارزان‌ترین آن‌ها خواهد بود. این خودرو در جایگاهی پایین‌تر از T-Roc کنونی قرار خواهد گرفت.
بنا به گفته‌ی این شرکت آلمانی، بچه شاسی‌بلند جدید T-Cross طول 4107 میلی‌متری و ارتفاع 1558 میلی‌متری خواهد داشت و به این ترتیب کمی بزرگ‌تر از سوپرمینی پولو خواهد بود. این دو خودرو از همان پلتفرم MQB A0 استفاده می‌کنند و فولکس‌واگن ادعا می‌کند T-Cross کابینی جادار و محفظه بار 455 لیتری عرضه خواهد کرد که بیشترین در کلاس خود می‌باشد.
T-Cross به جنگ خودروهایی همچون نیسان جوک و رنو کپچر خواهد رفت و با سه پیشرانه دیزلی و یک نسخه دیزلی در دسترس خواهد بود. دو مدل بنزینی این خودرو از پیشرانه 1 لیتری TSI با قدرت‌های 95 و 115 اسب بخار استفاده خواهند کرد درحالی‌که قلب تپنده مدل بنزینی سوم از نوع 1.5 لیتری 150 اسب بخاری خواهد بود. مدل دیزلی نیز قدرت 95 اسب بخاری دارد.
این پیشرانه‌ها با گیربکس‌های دستی و اتوماتیک دوکلاچه هماهنگ خواهند شد. تمامی مدل‌های T-Cross تنها به‌صورت دیفرانسیل جلو عرضه خواهند شد.
ژرمن‌ها نسخه نهایی این خودرو را در ماه اکتبر 2018 معرفی خواهند کرد و فروش آن نیز از بهار سال آینده شروع می‌شود.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *