لو رفتن طراحی کابین مرسدس GLE 2019 جدید

درحالی‌که چند ماهی با معرفی رسمی دومین نسل مرسدس بنز GLE فاصله داریم تصاویری از طراحی کابین این خودروی لوکس به بیرون درز کرده است.
البته همین چند روز پیش بود که تصاویری جاسوسی از بدنه‌ی شاسی‌بلند جدید مرسدس منتشر شد که دارای پوشش‌های استتاری کم بود بنابراین ما ایده‌ای خوب از طرح کلی این خودرو را به دست آوردیم؛ اما درباره کابین GLE جدید اوضاع چگونه است؟
در آغاز ماه جولای مرسدس چند تصویر اسکچ از کابین این خودرو را منتشر کرد و اگرچه آن‌ها چیز زیادی را نشان نمی‌دادند اما می‌توانستیم طراحی با دو صفحه‌نمایش بزرگ را به همراه طرح جدید بالای داشبورد ببینیم.
نهایتاً این اسکچ ها به واقعیت پیوستند و هم‌اکنون طرفداران مرسدس اقدام به انتشار تصاویر لو رفته از کابین GLE 2019 کرده‌اند. وب‌سایت‌های آلمانی ادعا می‌کنند آن چیزی که می‌بینید تصاویر کابین GLE W167 کاملاً جدید است.

درست همانند اسکچ های یاد شده کابین این خودرو دارای ورودی‌های بزرگ هوایی است که توسط دو صفحه‌نمایش بزرگ احاطه شده هرچند اگرچه به نظر می‌رسد ورودی هوای سمت راننده واقعی باشد اما احتمالاً ورودی هوای سمت سرنشین به منظور ایجاد هماهنگی و زیبایی طراحی شده و می‌توانید چهار ورودی هوای دیگر را روی کنسول مرکزی ببینید.
دیگر ویژگی قابل‌توجه کابین وجود غربیلک فرمان جدیدی است که مستقیماً از CLS جدید گرفته شده. همچنین باید به کنترلر تاچ پد MBUX و دستگیره‌های چرمی ضخیمی اشاره کرد که از زمان بازنشسته شدن M کلاس قبلی در چنین خودرویی دیده نشده بود.
بد نیست بگوییم درصورتی‌که مرسدس اقدام به احیای GLE کوپه هم بگیرد کابین آن طراحی کاملاً مشابهی با این نسخه خواهد داشت.
انتظار می‌رود زیر کاپوت این شاسی‌بلند لوکس پیشرانه‌های بنزینی و دیزلی و همچنین نسخه‌های پلاگین هیبریدی و AMG دیده شود. گفته شده نسخه پایه AMG قدرت 571 اسب بخاری خواهد داشت درحالی‌که خروجی مدل GLE 63 S به 612 اسب بخار خواهد رسید.
همچنین احتمال استفاده از پیشرانه 6 سیلندر 3 لیتری توربوی CLS 450 در این شاسی‌بلند وجود دارد.

نسل جدید مرسدس بنز GLE پاییز سال جاری رونمایی خواهد شد و انتظار داریم آن را در نمایشگاه خودروی پاریس ببینیم.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *