لکسس LS 2019، هر روز ارزان‌تر از دیروز!

لکسس در حال عرضه سدان لوکس جدید LS به بازار آمریکا بوده و بهای پایه این خودرو در حقیقت ارزان‌تر از نسل قبلی می‌باشد.
بهای نسل جدید لکسس LS از 75995 دلار آغاز می‌شود که شامل 995 دلار هزینه تحویل بوده و بدین ترتیب این پرچم‌دار جدید ژاپنی 3820 دلار ارزان‌تر از نسخه طویل‌تر قبلی می‌باشد. مدل هیبریدی LS 500h نیز قیمت پایه 80505 دلاری دارد.
عرضه رسمی سدان جدید لکسس ماه آینده و با رویداد تجاری جدیدی کلید خواهد خورد.
معاون رئیس لکسس و مدیرکل این برند می‌گوید:
LS 2018 یکی از مهم‌ترین خودروهای تاریخ برند ماست بنابراین استفاده از رویدادهایی همچون Super Bowl برای نمایش آن به مشتریان توجیه‌پذیر است. LS نه تنها پرفورمنس، طراحی و اشرافیت فوق‌العاده‌ای را ارائه می‌کند بلکه قیمت رقابتی آن نیز ارزش بالایی در برابر مبلغ پرداختی دارد.
LS جدید که بر پایه جدیدترین نسل پلتفرم GA-L ساخته شده با پیشرانه 6 سیلندر 3.5 لیتری توئین توربوی کاملاً جدیدی عرضه می‌شود که قدرت 416 اسب بخاری دارد. قدرت این پیشرانه نسبت به پیشرانه 8 سیلندر تنفس طبیعی نسل قبلی 30 واحد بیشتر است.
مدل هیبریدی LS 500h نیز از همان سیستم هیبریدی چندمرحله‌ای استفاده می‌کند که در مدل کوپه LC 500h معرفی و از یک پیشرانه 6 سیلندر 3.5 لیتری با چرخه آتکینسون و دو واحد الکتریکی تشکیل شده است. کل خروجی این سیستم به 354 اسب بخار می‌رسد.
لکسس LS جدید به‌صورت استاندارد از سیستم ایمنی پلاس بهره‌مند است که این بسته ایمنی شامل سیستم پیشگیری از برخورد با تشخیص عابران پیاده، نوربالای هوشمند، هشدار خروج خودرو از مسیر و کروز کنترل دینامیک با دستیار حفظ خودرو بین خطوط می‌باشد. مشتریان می‌توانند سیستم ایمنی پلاس یاد شده را به‌صورت سفارشی با هشدار عابران پیاده، دستیار فرمان فعال، هشدار ترافیک بخش جلو، تشخیص علائم ترافیکی جاده و سیستم نیمه خودران لکسس دریافت کنند.

توضیح: تصاویر به لکسس LS500 اف اسپورت تعلق دارند.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *