محصولات آینده پورشه چه ویژگی‌هایی خواهند داشت؟

پورشه مشغول توسعه چندین خودروی جدید و جذاب است که از جمله آن‌ها می‌توان به نسل بعدی 911 و مدل کاملاً جدید میشن E اشاره کرد. ما قبلاً تصاویر جاسوسی هر دو خودرو را دیده‌ایم اما این خودروساز خوش‌نام آلمانی می‌خواهد شمه‌ای از آینده را به ما نشان دهد…
بنا به گفته مدیر طراحی این شرکت آقای میشائیل مائر، خودروهای پورشه همیشه دارای غربیلک فرمان خواهند بود زیرا مشتریان مختار خواهند بود بین هدایت شخصی خودرو یا لذت بردن از رانندگی کمکی یکی را انتخاب کنند. رانندگی کمکی این شرکت به لطف تکنولوژی رانندگی نیمه‌خودکار میسر خواهد شد.
پورشه می‌گوید کابین محصولات آینده دارای صفحات نمایشی بیشتر و دکمه‌های کمتر خواهند بود. مدیر طراحی کابین این خودرو، Ivo van Hulten نیز گفته که تکنولوژی واقعیت افزوده می‌تواند نقش مهمی در آینده داشته باشد زیرا این تکنولوژی می‌تواند عناصر مجازی را در میدان دید وارد کند و این امر باعث خواهد شد رانندگان بتوانند چشم‌های خود را از جاده بردارند.
خب صحبت از طراحی و ویژگی کابین‌های محصولات پورشه شد و باید گفت این خودروساز برنامه‌هایی برای ادامه بهبود اینترفیس کاربری خود داشته زیرا سیستم‌های جدید همیشه با یک سؤال جدید شروع می‌شوند: “زندگی روزمره یک راننده پورشه چگونه است؟” به منظور پاسخ به این سؤال، کارکنان شرکت چندین روز را با مشتریان همراه شده و زندگی و چگونگی تعامل آن‌ها با خودروهایشان را مستند می‌کنند. یکی از طراحان پورشه می‌گوید این کمپانی بر روی حل ایده آل مشکلات مشتریان کار کرده و البته تمرکز آن‌ها ضرورتاً روی طراحی نیست اما می‌خواهند راه‌حل دوستدار مشتری برای مشکلات معمول پیدا کنند.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *