مرسدس AMG G63 پهن‌پیکر در اتاق عمل تاپ کار!

تاریخ: 09 شهریور 1397

مرسدس در حال عرضه نسل جدید شاسی‌بلند AMG G63 است و البته که چنین خودرویی ارزان‌قیمت نیست. اگر بخواهید خودروی خاص‌تری داشته باشید باید پول بیشتری هم پرداخت کنید و از شرکتی همچون تاپ کار بخواهید کیت بدنه جدیدی را روی خودروی شما نصب کند.
این تیونر روسی در حال حاضر تلاش زیادی برای طراحی قطعات و بخش‌های گوناگون کیت بدنه G63 جدید انجام می‌دهد. این کیت شامل موارد متنوعی از سپرهای جلو و عقب جدید گرفته تا ورودی‌های روی گلگیر، بچه گلگیر، کاپوت متفاوت، عناصر متفاوت چراغ‌های جلو و… می‌باشد.
تصاویری که در پیج فیس‌بوک تاپ کار منتشر شده‌اند به خوبی آنچه را که انتظار داریم ببینیم نشان می‌دهند. G63 با کیت تاپ کار پهن‌تر، فهمیده‌تر و گیراتر به نظر می‌رسد.
انتظار داریم کابین نیز کمی دست‌خوش تغییر شود زیرا نسل قبلی نیز چنین تجربه‌ای را داشته است. آن خودرو نیز از کیت پهن بدنه، کاپوت جدید، چراغ‌های LED، رینگ‌های متفاوت و حتی اسپویلر روی سقف معرفی شده بود. در داخل کابین نیز صندلی‌های چرمی تهویه دار، عناصر فیبر کربنی کنسول مرکزی، داشبورد، پانل درب‌ها و دوخت‌های متضاد به چشم می‌خورد.
اما از نظر قدرت حتی G63 استاندارد هم می‌تواند کاملاً احساس‌برانگیز باشد. پیشرانه 8 سیلندر 4 لیتری این قدبلند اسطوره‌ای قدرت 585 اسب بخاری و گشتاور 850 نیوتون متری تولید کرده و خودرو را تنها در عرض 4.5 ثانیه به ‌تندی 100 کیلومتر در ساعت می‌رساند. حداکثر سرعت مرسدس-ای ام جی G63 به 220 کیلومتر در ساعت محدود شده اما با سفارش پکیج راننده این میزان به 240 کیلومتر در ساعت افزایش می‌یابد.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *