مرسدس G کلاس AMG-Line 2019، نیمه اسپورت لیوان!

تاریخ: 05 بهمن 1396

اگر شما هم با ما هم عقیده هستید پس نسل جدید و استاندارد مرسدس بنز G کلاس 2019 را کافی نمی‌دانید! مدل عادی این خودرو در نمایشگاه دیترویت 2018 معرفی شد و همچنین تصاویر رسمی آن که مجهز به پکیج سفارشی Night بود هم در پارس تیونینگ منتشر شد.
خب هم‌اکنون می‌خواهیم نسخه جدید این خودرو را ظاهر اسپورت تر را خدمت شما عزیزان معرفی کنیم: G کلاس 2019 AMG-Line.
این مدل که مقدمه‌ای برای مدل کاملاً اسپورت G63 است دارای نمای جلو و عقب به‌روزتر و رینگ‌های 20 اینچی آلیاژی است. همچنین از دیگر تفاوت‌های این خودرو با مدل‌های استاندارد می‌توان به قوس چرخ‌های پهن‌تر در جلو و عقب به همراه عناصر آلومینیومی برس خورده در بدنه و نوشته مرسدس بنز روی کالیپرهای ترمز جلو اشاره کرد.
تکمیل تغییرات ظاهر این خودرو سیستم اگزوز اسپورتی است که طنین گوش‌نوازتری را از پیشرانه 8 سیلندر 4 لیتری بای توربو G00 به گوش می‌رساند. این پیشرانه قدرت 422 اسب بخاری و گشتاور 610 نیوتون متری دارد.
زمانی که به کابین G کلاس AMG-Line قدم بگذارید شاهد غربیلک فرمان D شکل پوشیده از ناپا خواهید بود. همچنین کف‌پوش‌های خاص AMG و عناصر قرمز پوشش چرم کابین و کمربندهای ایمنی نیز باعث خاص‌تر شدن این مدل شده‌اند.
اگر علاقه‌مند هستید بهبودهایی را زیر کاپوت مشاهده کنید نیازی نیست که زمان زیادی منتظر بمانید زیرا مدیر تحقیق و توسعه مرسدس گفته مدل G63 در آینده نزدیک تولید خواهد شد. حتی نسخه عادی G کلاس نیز از سیستم تعلیق، اکسل‌ها، شفت و… ساخت AMG بهره برده است.
به نظر می‌رسد آینده مدل G65 حداقل در حال حاضر مشخص نیست زیرا انتظار می‌رود پیشرانه 12 سیلندر تنها در محصولات مایباخ بکار رود. البته این پیشرانه هنوز هم در یک G کلاس به چشم می‌خورد با این تفاوت که مدل یاد شده نسخه تولیدی مرسدس-مایباخ با نام G650 لندولت بوده است.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *