مرسدس G63 6×6 و نبرد با برف!

مرسدس-ای ام جی G63 6×6 یک آفرود دیوانه کننده است که ویژگی‌های پرفورمنس و لوکس فراوانی دارد. شاید فکر کردن به اینکه یک مانع می‌تواند این هیولای آلمانی را متوقف کند سخت باشد اما مالک یکی از این خودروها فهمیده که برف می‌تواند G63 6×6 را به دردسر بیندازد!
Gregb.23 در پستی اینستاگرامی نشان داده که هنگام بازی کردن با این هیولا در Cortina d’Ampezzo ایتالیا به دردسر افتاده است.
درحالی‌که این کلیپ نوع مدل گیر افتاده در برف را نشان نمی‌دهد اما ویدئوی قبل از آن نشان می‌دهد که G کلاس مشکل زیادی در روبرو شدن با برفی که تقریباً به ارتفاع کاپوت خودرو رسیده نداشته است.
حالا این خیلی مهم نیست زیرا زمانی که برف به بالای لاستیک‌های 37 اینچی هیولای داستان می‌رسد نهایتاً شاهد متوقف شدن G کلاس هستیم. یک برف‌روب اسنوکت برای بیرون کشیدن این خودرو از برف فراخوانده می‌شود اما هنوز هم در آزاد شدن هیولای آلمانی مشکل زیادی وجود دارد.

[دانلود ویدئو]نهایتاً Gregb.23 خودروی شش چرخ خود را از برف بیرون می‌آورد زیرا پست دیگری را آپلود کرده و گفته که به طبیعت بازگشته است. او می‌گوید طرز کار کردن در برف را یاد گرفته است.
شاید G63 6×6 در این مورد خاص به مانع برخورده باشد اما دارای اکسل‌های پورتال، قفل‌های دیفرانسیل و ارتفاع 460 میلی‌متری از سطح زمین می‌باشد. خودروی مورد بحث همچنین دارای زوایای حمله و فرار احساس‌برانگیز و همچنین سیستم کنترل فشار باد لاستیک‌ها است که می‌تواند تنها در 20 ثانیه فشار لاستیک‌ها را از نیم بار به 1.8 بار برساند.

[دانلود ویدئو]

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *