مشاهده شاسی‌بلند مرموز فولکس‌واگن در چین

فولکس‌واگن سخت مشغول گسترش محصولات شاسی‌بلند خود بوده و گفته می‌شود یک مدل کاملاً انحصاری را برای بازار چین در نظر گرفته است.
شاسی‌بلند مذکور که در چین مشاهده شده از پوشش‌های استتاری کاملاً سنگینی سود می‌برد. بدنه خودرو زیر کاور بزرگی بوده و بدین ترتیب پیشنهاد می‌شود شاید این خودروساز طراحی نهایی را تکمیل کرده است.
کابین خودرو در این تصاویر کاملاً قابل مشاهده است و در آن شاهد فرمان چندکاره سه پره، صندلی‌های چرمی با دوخت‌های سفید، تریم مشکی برقی، انتخاب کننده حالت رانندگی، سیستم اطلاعات سرگرمی، پشت آمپرهای آنالوگ و ترمز پارک الکترونیکی هستیم.
علیرغم ظاهر جمع‌وجور، کابین این شاسی‌بلند مرموز با فولکس T-Roc تفاوت داشته و گفته می‌شود در اواسط سال آینده در چین عرضه خواهد شد. تفاوت‌های این دو خودرو در داشبورد مشهود است، جایی که ورودی‌های هوای مرکزی زیر سیستم اطلاعات سرگرمی بوده و در طرفین آن قرار نگرفته‌اند. همچنین کنترل‌های سیستم تهویه مطبوع نیز زیر ورودی‌های هوا قرار گرفته‌اند.

یکی از خبرگزاری‌های چینی می‌گوید این خودرو محصول جوینت ونچر فاو-فولکس واگن بوده و در دسامبر 2018 رونمایی خواهد شد بنابراین در ماه‌های آینده اطلاعات بیشتری از این خودرو منتشر خواهد شد.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *