مشاهده فولکس‌واگن پاسات فیس‌لیفت در خیابان

با اینکه فولکس‌واگن پاسات اروپا برای مدل سال 2018 به‌روز شده اما می‌توان نسخه بازطراحی شده این خودرو را در خلال تست‌های خیابانی مشاهده کرد. این خودرو تلاش دارد تغییرات طراحی خود را از نظرها پنهان کند.
این اولین باری است که پروتوتایپ پاسات را می‌بینیم و با در نظر گرفتن پوشش‌های استتاری آن می‌توان گفت تغییرات مشهودی مخصوصاً در نمای بیرونی این خودرو رخ خواهد داد.
می‌دانیم به چه چیزی فکر می‌کنید. چه می‌شود اگر پاسات فیس لیفت شده کمی شبیه آرتئون شود؟ ظاهراً این موضوع رخ نمی‌دهد. علیرغم پوشش‌های استتاری نصب شده می‌توان گفت فرم جلوپنجره و چراغ‌های جلویی کم و بیش همانند مدل فعلی خواهند بود.
تنها قطعه تغییر یافته در بخش جلو سپر است که اسپورت تر از نسخه فعلی می‌باشد؛ اما می‌توان گفت در بخش عقب نیز گرافیک چراغ‌ها به‌روز خواهد شد ولی فرم کلی چراغ‌ها بدون تغییر باقی خواهد ماند.
انتظار نداریم که کابین پاسات فیس لیفت نیز تغییرات چشمگیری داشته باشد. احتمالاً تکنولوژی‌های بکار رفته در نسل جدید توارگ مختص همین شاسی‌بلند باقی خواهند ماند و تا زمان معرفی نسل جدید پاسات خبری از به‌کارگیری آن‌ها در این خودرو نخواهد بود.
با این وجود پاسات فیس لیفت هم به‌روزرسانی‌هایی مخصوصاً از نظر ارتباطات، متریال جدید و شاید سیستم اطلاعات سرگرمی خواهد داشت. فولکس‌واگن همچنین پاسات را به خودی ایمن‌تری تبدیل خواهد کرد.
در این لحظه چیز زیادی درباره قوای محرکه این خودرو نمی‌توان گفت. هرچند گفته شده نسخه پلاگین هیبریدی GTE می‌تواند ارتقا یابد بنابراین انتظار افزایش محدوده حرکتی آن وجود دارد.
فولکس‌واگن پاسات فیس لیفت 2019 در ماه‌های آینده معرفی خواهد شد و به جنگ خودروهایی همچون اوپل اینسیگنیا، فورد موندئو، رنو تالیسمان، تویوتا آونسیس، مزدا 6 و پژو 508 خواهد رفت.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *