مشاهده نسل بعدی پورشه 911 کابریو

تصور اینکه یک مهندس هستید و نسل جدید پورشه 911 را بررسی و ارزیابی می‌کنید بسیار خوب است اما زمانی که خودروی مورد بحث از نوع کابریو با سقف باز باشد و دمای هوا نیز زیر 10 درجه بیاید شاید روی نظرتان تأثیر بگذارد! به تازگی اولین تصاویر جاسوسی از نسل بعدی پورشه 911 با سقف تاشونده منتشر شده و در آن مهندسی را می‌بینیم که روز سختی را دارد!
برخلاف بسیاری از مشتریان که خودروهای تست خود را زیر پوشش‌های استتاری زیادی پنهان می‌کنند، پورشه معمولاً پروتوتایپ های خود را به رنگ مشکی درآورده و از پانل‌های غیرواقعی استفاده می‌کند. این تاکتیک باعث می‌شود کار ما در حدس زدن طرح و قطعات واقعی سخت شود. در این مورد شما می‌توانید نواری را در بخش جلویی ببینید که باعث می‌شود فکر کنیم هنوز پورشه در حال کار بر این بخش است. همچنین یک دوربین بزرگ در مرکز و دوربین کوچک‌تر در سمت راست خودرو نشان دهنده تکنولوژی کمک راننده جدید برای 911 می‌باشند.
البته 911 کابریولت جدید در نمای سه چهارم فتوژنیک به نظر می‌آید. گلگیرهای عقب پف کرده گیرا و زیبا هستند مخصوصاً زمانی که سقف باز باشد. پورشه بیشترین تلاش خود را معطوف نمای عقب کرده است. در این بخش نیز به نظر می‌رسد هنوز با طراحی نهایی روبرو نیستیم. سپر نیز به وضوح نیز موقتی است زیرا هیچ شرکتی اجازه نمی‌دهد یک خودروی جاده‌ای در بخش عقب این قدر خشن به نظر برسد.
تصاویر جاسوسی اخیر همچنین کابین نسل جدید 911 را نشان داده‌اند و طراحی آن شاید نظرات گوناگونی را به وجود آورد زیرا اهرم تعویض دنده آن چندان جالب به نظر نمی‌رسد.
پانل پشت آمپرهای جدید نیز هم‌اکنون دارای صفحات نمایش دیجیتال بوده و صفحه‌نمایش سیستم اطلاعات سرگرمی نیز در همان سطح پشت آمپرها بوده و طراحی کابین نیز به خوبی بین آن‌ها جای گرفته است.

جزئیات مربوط به قوای محرکه 911 جدید بزرگ‌ترین راز این خودرو هستند. حتی مدل‌های پایه این خودرو از پیشرانه 6 سیلندر تخت توربو استفاده خواهند کرد اما انتظار داریم قدرت آن‌ها افزایش یابد.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *