مشخصات احتمالی آلفارومئو 8C جدید

تاریخ: 20 مرداد 1397

بنا به گزارش مجله خودرو آلفارومئو در حال کار روی تولید مدل جدید 8C است. این خودرو یک سوپرکار هیبریدی به منظور رقابت با بهترین محصولات فراری خواهد بود.
سرجیو مارکیونه ی فقید تأیید کرده بود این خودرو در آینده بازخواهد گشت اما به جزئیات بیشتر از این خودرو اشاره‌ای نکرده بود.
برخلاف نسل قبلی آلفارومئو 8C، این خودروی جدید بجای پذیرایی از پیشرانه بزرگ و سنگین در بخش جلو دارای طراحی پیشرانه وسط خواهید بود. همچنین 8C جدید از مونوکوک فیبر کربنی استفاده خواهد کرد و همان پیشرانه 6 سیلندر 2.9 لیتری توئین توربوی آلفارومئو جیولیا کوادروفولیو در بطن آن خواهد تپید.
پیشرانه یاد شده در فرم فعلی خود قدرت 500 اسب بخاری دارد اما با برخی بازنگری‌ها پیش‌بینی می‌شود قدرت آن در 8C به حدود 600 اسب بخار برسد. اگرچه تولید یک آلفارومئوی پیشرانه وسط 600 اسب بخاری شگفت‌انگیز خواهد بود اما این برند ایتالیایی ظاهراً با استفاده از یک پیشرانه الکتریکی در کنار واحد الکتریکی همه‌چیز را ارتقا خواهد داد. این پیشرانه الکتریکی قدرت 200 اسبی داشته و قدرت کل را به عدد اعجاب‌آور 800 اسب بخار خواهد رساند.
در مقام مقایسه باید گفت قدرت این خودرو در صورت تولید به‌طور قابل‌توجهی بیشتر از خروجی 710 اسب بخاری فراری 488 پیستا خواهد بود. پرفورمنس آلفارومئو 8C جدید هم می‌تواند فوق‌العاده باشد. شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعت این خودرو بنا به شنیده‌ها زیر 3 ثانیه خواهد بود.

8C جدای از قدرت زیاد دارای سیستم هدایت گشتاوری پیشرفته خواهد بود و خواهد توانست با پایداری زیاد پیچ‌ها را طی کند.
هنوز جزئیات تولید این خودرو تأیید نشده اما باور بر این است سقف تولید آن کمتر از هزار دستگاه خواهد بود.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *