معرفی تراک اسپورت سوپرشارژردار سالین

سالین از تراک اسپورت کاملاً جدید خود در حراجی بارت جکسون آریزونا رونمایی کرد.
این خودرو که بر پایه فورد F-150 ساخته شده ادای احترامی به میراث پیکاپ های پرفورمنس این شرکت شامل S331 و هارلی دیویدسون F-150 سوپرشارژردار عرضه شده توسط فورد محسوب می‌شود.

از آنجایی که این تراک پرفورمنس را به آفرود ترجیح داده بنابراین دارای نمای جلوی با ابهت با جلوپنجره اصلاح شده و ورودی‌های هوای بزرگ می‌باشد. تراک اسپورت سالین همچنین به ورودی هوای روی گلگیرهای جلو، کاپوت تهویه دار و رکاب‌های جانبی منحصربه‌فرد مجهز شده است. تکمیل کننده تغییرات این خودرو رینگ‌های 22 اینچی آلیاژی هستند که آن‌ها را لاستیک‌های جنرال تایر در بر گرفته است.
این استایل منحصربه‌فرد به داخل کابین نیز راه یافته زیرا رانندگان شاهد صندلی‌های اسپورت چرمی دو رنگ خواهند بود. سالین همچنین پارس تیونینگ‌های جدید، فرمان چرمی و پشت آمپرهای سفیدرنگ را در این تراک اسپورت نصب کرده است. هر مدل دارای پلاک شماره‌دار منحصربه‌فردی روی داشبورد است.

نیروبخش تراک سوپرشارژردار سالین پیشرانه 8 سیلندر 5 لیتری سوپرشارژردار و سیستم اگزوز سفارشی است. این پیشرانه قدرت 700 اسب بخاری دارد که افزایش قابل‌توجهی نسبت به خروجی 395 اسب بخاری مدل استاندارد دارد.

این تراک اسپورت در فرم‌های بدنه RegularCab، SuperCab و SuperCrew عرضه می‌شود و هرکدام دارای سیستم تعلیق اصلاح شده با فنرهای جدید، شوک‌های پرفورمنس و… می‌باشد. رانندگان همچنین زیر پای خود قدرت بالای سیستم ترمز پرفورمنس Baer را احساس خواهند کرد.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *