معرفی خودروهایی با بیشترین جستجو در انگلستان!

بزرگ‌ترین بازار آنلاین بریتانیا که خدمات خریدوفروش خودروهای جدید و کارکرده را ارائه می‌کند از 10 خودرویی که بیشترین سرچ و جست‌وجو را در سال 2017 داشته‌اند پرده‌برداری کرد.
AutoTrader می‌گوید در رتبه یک این لیست ب‌ام‌و سری 3 جای دارد که نسخه‌های دیزلی آن بیشترین توجه افراد را به خود جلب کرده‌اند. در رتبه‌های بعدی بیشترین جست‌وجوها فولکس‌واگن گلف و مرسدس بنز C کلاس قرار گرفته‌اند.
فورد فوکوس در مقام چهارم قرار داشته و رتبه‌های پنجم و ششم نیز به ترتیب به محصولات ب‌ام‌و یعنی سری 1 و سری 5 تعلق گرفته‌اند. این بار محصول دیگری از فورد با نام فیستا در رتبه هفتم قرار گرفته و پس از آن نیز خودروهای آئودی A3، مرسدس بنز E کلاس و اوپل آسترا تکمیل کننده لیست 10 خودرو با بیشترین سرچ در سال 2017 بوده‌اند.
در بخش خودروهای دیزلی بیشترین توجه معطوف خودروهای ب‌ام‌و سری 3، فولکس‌واگن گلف و ب‌ام‌و سری 5 بوده درحالی‌که فولکس‌واگن گلف، ب‌ام‌و سری 3 و فورد فوکوس بالاترین رتبه‌ها در بحث جست‌وجوی خودروهای بنزینی را از آنِ خود کرده‌اند.
اما از نظر قوای محرکه هیبریدی این تویوتا است که با مدل‌های آوریس و پریوس دو رتبه اول را در اختیار گرفته و پس از آن نیز مرسدس بنز E کلاس در رتبه سوم قرار گرفته است؛ اما بیشترین جست‌وجوی خودروهای الکتریکی به نیسان لیف تعلق می‌گیرد که بیشتر از ب‌ام‌و i3 و مرسدس بنز B کلاس توجهات را به خود جلب کرده است.

آزمایش کننده‌ی جاده‌ای AutoTrader می‌گوید:
این نتایج نشان می‌دهند که خریداران بریتانیایی به خریدهای خود بسیار اهمیت می‌دهند و خودروسازان لوکس نیز حضور بسیار پر رنگی در این لیست نشان می‌دهند.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *