معرفی رسمی کمپر ون‌های نیسان در اسپانیا

تاریخ: 17 خرداد 1397

سامر ایز کامینگ!حدس می‌زنیم وقتی صحبت از خودروهای خانه‌به‌دوش (کمپر ون‌ها) می‌شود شما نیز همانند ما به فکر گشت‌وگذار در طبیعت می‌افتید این‌طور نیست؟ خب اگر این‌گونه است خبرهای خوبی برای شما (منظور از شما، شمای آنور آبی‌هاست!) داریم زیرا دیگر نیازی نیست که ون‌های نیسان را به گاراژهای متفرقه ببرید زیرا این خودروساز ژاپنی هم‌اکنون به‌صورت رسمی کمپر ون e-NV200 را معرفی کرده است.
این خودرو که برای اولین بار در خلال موتورشوی مادرید به همراه مدل احتراق داخلی NV300 معرفی شده به راحتی می‌تواند دو نفر را به یک سفر بدون آلایندگی ببرد.
اگرچه ایده تولید چنین خودرویی بسیار بامزه است اما فکر سفر طولانی‌مدت با این کمپر ون را از سرتان بیرون کنید زیرا باتری 40 کیلووات ساعتی e-NV200 برای چنین خودرویی مناسب نبوده و حداکثر محدوده حرکتی آن بین 200 تا 300 کیلومتر است؛ اما اگر نزدیک دریا یا کوه زندگی می‌کنید نیسان کار خود را به خوبی انجام می‌دهد.

احتمالاً مورد مناسب برای افراد ماجراجو کمپر ون NV300 است که بر پایه نسخه باری عادی این خودرو ساخته شده است. نیروبخش این ون پیشرانه 1.6 لیتری دیزلی است که محدوده حرکتی بسیار بیشتری نسبت به برادر برقی خود دارد.

فرایند تبدیل این خودرو به یک ون خانه به دوش با بالا رفتن سقف و پدیدار شدن آشپزخانه کامل به همراه یخچال، سینک و ظرف‌شویی و اجاق تکمیل می‌شود. این ون حداکثر 4 نفر را می‌تواند در خود جای دهد و فضای خواب کافی وجود دارد.

مدیر ارتباطات نیسان اسپانیا می‌گوید:
کمپر ون‌های جدید نیسان به اکثر افراد ماجراجو اجازه می‌دهند تا دیدی فوق‌العاده در باورنکردنی‌ترین مکان‌های دنیا داشته باشند و از حس مسافرت با خانواده یا دوستان لذت ببرند.

نیسان اشاره‌ای به عرضه جهانی این خودروها نکرده و تنها گفته که مشتریان در اسپانیا می‌توانند به نمایندگی دلخواه مراجعه کرده و یک کمپر ون را سفارش داده و آن را بنا به علائق خود شخصی‌سازی کنند.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *