معرفی رنجروور SV کوپه در ژنو

لندروور اولین تصویر تیزری رسمی از رنجروور SV کوپه را منتشر و اعلام کرد این خودرو در نمایشگاه ژنو 2018 رونمایی خواهد شد.
خودروی مورد بحث که توسط شرکت اولین شاسی‌بلند کوپه لوکس و فول سایز خوانده می‌شود توسط بخش خودروهای خاص جگوار لندروور ساخته خواهد شد و دارای طراحی بدنه احساس‌برانگیز و کابینی فوق‌العاده آرام خواهد بود.
بریتانیایی‌ها چیز زیادی درباره این خودرو نگفته‌اند اما اخیراً تصاویر جاسوسی آن منتشر شده‌اند. تصاویر نشان می‌دهند که این کوپه دارای طراحی آشنایی خواهد بود اما فرمی اسپورت تر و خط سقفی دینامیک‌تر خواهد داشت.
تصویر کابین منتشر شده توسط لندروور ما را با فضایی لوکس که دارای پوشش چرم مرغوب، تریم چوب و کنسول مرکزی کامل می‌باشد آشنا می‌کند. همچنین می‌توانیم صندلی‌های عقب انفرادی و عناصر متالیک متعدد را ببینیم.
لندروور می‌گوید این خودرو ادای احترامی به نسل اول رنجروور خواهد بود که به عنوان مدلی دو درب و کوپه در سال 1970 عرضه شد. تنها 999 دستگاه از کوپه جدید این شرکت تولید می‌شود و در بازارهای مختلفی در دسترس خواهد بود.
مدیر SVO در بیانیه‌ای گفته که رنجروور SV کوپه ترکیب فوق‌العاده‌ای از اشرافیت و کمیاب بودن را ارائه خواهد کرد. او همچنین می‌افزاید رونمایی این خودرو لحظه‌ای مهم برای لندروور، رنجروور و بخش خودروهای ویژه شرکت خواهد بود.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *