معرفی شاسی‌بلند جدید فولکس‌واگن تارو

فولکس‌واگن تارو شاسی‌بلند ریبج شده‌ی اشکودا کاروک است که مختص بازار چین بوده و فروش آن از سه ماهه سوم سال جاری در بازار این کشور آغاز می‌شود.
نسخه تولیدی کانسپت خانوادگی فولکس‌واگن که دو ماه پیش معرفی شده کاملاً مشابه مدل کوچک‌تر ترامونت (اطلس چینی) یا تیگوان اصلاح شده می‌باشد.
طول/عرض/ارتفاع این شاسی‌بلند جدید به ترتیب برابر با 4453/1841/1632 میلی‌متر بوده و فاصله بین محوری آن نیز 2688 میلی‌متر است. فولکس‌واگن تارو 71 میلی‌متر طویل‌تر، 27 میلی‌متر قدبلندتر و 50 میلی‌متر طویل‌تر از اشکودا کاروک است.
نیروبخش این شاسی‌بلند جمع‌وجور در زمان عرضه دو پیشرانه 1.2 و 1.4 لیتری بوده که هر دو آن‌ها از نوع توربو بوده و قدرت 116 و 150 اسب بخاری دارند. این پیشرانه‌ها به یک گیربکس 7 سرعته دوکلاچه متصل خواهد شد.
تارو توسط جوینت ونچر شانگهای-فولکس واگن که هم‌اکنون گرند لاویدای جدید را نیز می‌سازد ساخته خواهد شد.انتظار می‌رود فولکس‌واگن تارو در ماه‌های آینده به‌صورت رسمی معرفی شود و فروش آن نیز از اواخر سال کلید بخورد.
شاید این شاسی‌بلند جدید در برخی بازارهای آمریکای جنوبی نیز عرضه شود. البته در صورت رخ دادن چنین امری مکان ساخت آن در آرژانتین خواهد بود.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *