معرفی لکسس LC سفارشی نسخه زرد

تاریخ: 13 مرداد 1397

لکسس یکی از معدود خودروسازان مشهوری است که ترجیح داده در نمایشگاه خودروی پاریس 2018 حضور یابد و یکی از محصولات جدید آن در این رویداد خودرویی LC نسخه زرد جدید خواهد بود.
این خودرو که پیش از رونمایی در پاریس به‌صورت آنلاین معرفی شده از پاییز سال جاری در اروپا عرضه خواهد شد و در هر دو نسخه 500 و 500h در دسترس علاقه‌مندان خواهد بود.
این خودروی سفارشی دارای رنگ بدنه زرد و رینگ‌های 21 اینچی فورج کاری شده می باشد. همچنین در سقف و اسپویلر عقب فعال از CFRP استفاده شده است. شایان ذکر است اسپویلر یاد شده در سرعت‌های بالای 80 کیلومتر در ساعت باز می‌شود.
داخل کابین این خودروی سفارشی شاهد عناصر زرد رنگ، تریم آلکانترا و دوخت‌های متضاد روی صندلی‌های چرمی سفید، پشت آمپرها، غربیلک فرمان و استراحت گاه دست کنسول مرکزی هستیم. پوشش سقف آلکانترا، صندلی‌های برقی جلو با تنظیم در 10 جهت، هدآپ دیسپلی، سیستم صوتی پریمیوم مارک لوینسن و… از جمله ویژگی‌هایی هستند که بدون هزینه‌ای اضافی در دسترس هستند.
گرندتورر دو درب و لوکس لکسس دارای چندین ویژگی پرفورمنس پیشرفته بوده تا بدین ترتیب راننده بتواند حداکثر استفاده را از قابلیت‌های معماری جهانی GA-L ببرد. این خودرو به سیستم‌هایی همچون هندلینگ دینامیک، فرمان با نسبت‌های متغیر، سیستم فرمان پذیری چرخ‌های عقب و دیفرانسیل لغزش محدود تورسن مجهز می باشد.
برند لوکس تویوتا جزئیات مربوط به قیمت‌گذاری و زمان عرضه LC نسخه زرد سفارشی را احتمالاً در نمایشگاه خودروی پاریس اعلام خواهد کرد اما عرضه آن در بازار بریتانیا از ماه نوامبر شروع خواهد شد.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *