معرفی مدل‌های سفارشی سوزوکی ایگنیس و ویتارا

سوزوکی بریتانیا تولید نسخه‌های سفارشی از محصولات ایگنیس و ویتارا را اعلام کرد. این مدل‌های سفارشی به ترتیب ادونچر و کورو نام دارند.
سوزوکی ایگنیس ادونچر جدید بر پایه تریم SZ-T این خودرو ساخته شده و در آن شاهد اضافه شدن برخی از گزینه‌های شخصی‌سازی از جمله اسپویلر عقب، رکاب‌های جانبی، فلاپ های جلو و عقب، میله مرکز جلوپنجره و پوشش رنگی اطراف مه شکن‌ها به همراه دوربین دید عقب هستیم. رینگ‌های 16 اینچی آلیاژی، ریل‌های سقف و صندلی‌های عقب با تاشوندگی انفرادی از دیگر ویژگی‌های این مدل سفارشی محسوب می‌شوند. مشتریان می‌توانند از بین چهار رنگ قرمز، آبی، سفید و مشکی یکی را انتخاب نمایند.

سوزوکی به این نتیجه رسیده که ارزش این گزینه‌های شخصی‌سازی برابر با 1900 پوند بوده اما بهای مدل ادونچر 13999 پوند بوده که تنها هزار پوند بیشتر از بهای مدل SZ-T می‌باشد.
اما پس از افزایش تقاضا برای مدل ویتارا، سوزوکی تصمیم گرفته مدل سفارشی کورو را نیز تولید نمایند که تولید آن تنها به هزار دستگاه محدود است. این مدل سفارشی نیز بر پایه تریم دستی 1.6 لیتری SZ-T 2WD ساخته شده و دارای سیستم تهویه اتوماتیک، ناوبری با اتصال گوشی هوشمند و شیشه‌های تیره می‌باشد.

مدل کورو از رینگ‌های آلیاژی مشکی، کیت بدنه مشکی شامل سپرها، پوشش‌های جانبی بدنه، آینه‌های جانبی، اسپویلر عقب، جلوپنجره جلو و نشان‌های کورو بهره‌مند است. کابین نیز دارای عناصر پیانو بلک در داشبورد و ساعت آنالوگ می‌باشد. سوزوکی ویتارا کورو نیز با چهار رنگ بدنه سفید، مشکی، خاکستری و نقره‌ای در دسترس است.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *