معرفی نسخه‌های NRing آلفارومئو جیولیا و استلویو کوادروفولیو

نسخه‌های سفارشی NRing ادیشن آلفارومئو جیولیا و استلویو کوادروفولیو هم‌اکنون در بازارهای اروپا، خاورمیانه و آفریقا عرضه شده‌اند.
آلفارومئو تنها 108 دستگاه از هر خودرو را به منظور گرامی داشت صد و هشتمین سالگرد تولد این کمپانی عرضه خواهد کرد. این نسخه‌های سفارشی که در نمایشگاه خودروی ژنو معرفی شدند به منظور ادای احترام به رابطه تاریخی بین نوربرگ رینگ و آلفارومئو تولید شده‌اند.
آلفارومئو جیولیا و استلویو کوادروفولیو NRing جدید دارای ویژگی‌های سفارشی همچون رنگ بدنه خاکستری منحصربه‌فرد و پلاک‌های شماره‌دار خاص در داخل کابین هستند.

همچنین این برند ایتالیایی محصولات سفارشی خود را با ترمزهای سرامیک کربنی، صندلی‌های اسپارکوی سطلی با ساختار کربنی و غربیلک فرمان چرمی/آلکانترایی عرضه می‌کند. جزئیات فیبر کربنی همچون نشان جلو، عناصر رکاب‌های جانبی و پوشش آینه وسط از دیگر شاخصه‌های این دو خودرو هستند. جیولیای تولید محدود مورد بحث دارای سقف کربنی بوده درحالی‌که استلویو از سانروف پانورامیک سود می‌برد.

نیروبخش هر دو خودرو پیشرانه 6 سیلندر 2.9 لیتری توئین توربویی هستند که قدرت 503 اسب بخاری و گشتاور 600 نیوتون متری داشته و به یک گیربکس 8 سرعته اتوماتیک متصل شده است. جیولیا کوادروفولیوی دیفرانسیل عقب به 3.9 ثانیه زمان نیاز دارد تا از سکون به سرعت 100 کیلومتر در ساعت برسد و سقف سرعت 307 کیلومتر در ساعت را ثبت نماید. از طرف دیگر استلویوی چهار چرخ محرک شتاب 3.8 ثانیه‌ای و حداکثر سرعت 283 کیلومتر در ساعتی دارد.

216 خریدار خوش‌شانس نسخه‌های NRing ادیشن همچنین با مراسم رانندگی منحصربه‌فردی در پیست نوربرگ رینگ آشنا خواهند شد و همچنین یک مدل مقیاس 1 به 18، دستکش‌های مسابقه‌ای اسپارکو، ژاکت سفارشی، کیف های اسپورت و… را دریافت خواهند کرد.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *