معرفی هیوندای گرند استارکس 2018 فیس لیفت

هیوندای محصولات زیاد و متفاوتی را در آمریکا به فروش می‌رساند اما برخی از آن‌ها را ما هرگز ندیده و یا نخواهیم دید. یکی از این خودروها مینی ون گرند استارکس است.
استارکس که در برخی بازارها بجای خودروهایی چون iLoad، iMax، i800 و H1 فروخته می‌شود چیزی بیش از ون‌های تجاری محبوب است. این خودرو طولی به اندازه کیا سدونا داشته اما می‌تواند 12 سرنشین را در خود جای دهد زیرا 4 ردیف صندلی دارد.
نسل دوم و فعلی این خودرو بیش از یک دهه پیش معرفی شده اما هم‌اکنون یک عمل جراحی روی آن صورت گرفته تا بتواند گرد پیری نشسته بر صورت خود را پنهان نماید. این فیس لیفت شامل نمای جلو و عقب نوین و البته گرافیک جدید چراغ‌های جلو و عقب می‌باشد.
جلوپنجره خودرو هم‌اکنون بزرگ‌تر بوده و کابین نیز کاملاً به‌روز شده که از جمله تغییرات می‌توان به صفحه‌نمایش 8 اینچی جدید، غربیلک فرمان با طراحی تازه و تریم اصلاح شده اشاره کرد.
هیوندای گرند استارکس یک خودروی تجاری بوده و نیروبخش آن پیشرانه 2.5 لیتری توربودیزل است. پیشرانه یاد شده قدرت 138 اسب بخاری را در صورت متصل شدن به یک گیربکس 6 سرعته دستی ارائه می‌کند اما اگر با گیربکس 5 سرعته اتوماتیک و توربوشارژر متغیر همراه شود خروجی آن به 172 اسب بخار افزایش پیدا می‌کند.
خریداران کره‌ای این خودرو می‌توانند سیستم چهار چرخ محرک با قفل دیفرانسیل را نیز سفارش دهند. بهای گرند استارکس از حدود 20 هزار دلار آغاز می‌شود. مشتریان بالقوه در بازارهایی چون اروپا، بریتانیا و استرالیا می‌توانند در آینده‌ای نزدیک این خودرو را خریداری نمایند. البته نباید انتظار تردد و عرضه آن در جاده‌های آمریکایی را داشت.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *