معرفی کامل ب‌ام‌و سری 2 اکتیو تورر فیس‌لیفت

ب‌ام‌و با معرفی نسخه فیس لیفت شده اولین مینی ون تاریخ خود و همچنین اولین تلاش‌ها برای استفاده از طراحی دیفرانسیل جلو معنی واژه “احتیاط” را کاملاً تغییر داده است. هر دو نسخه 5 نفره سری 2 اکتیو تورر و نسخه 7 نفره گرن تورر هم‌اکنون رنگ‌های بدنه بژ و نارنجی را به همراه 6 طرح متفاوت رینگ‌ها از 17 تا 19 اینچ دارند.
از آنجایی که برای فهمیدن تغییرات صورت گرفته در بدنه این دو خودرو باید زمان نسبتاً زیادی را صرف کنید ما کار شما را راحت‌تر کرده و به این اصلاحات اشاره می‌کنیم. چراغ‌های LED هم‌اکنون ظاهر گوشه دارتری داشته و شبیه محصولات اخیر این کمپانی هستند. همچنین دیودهای بکار رفته در بخش عقب نیز گرافیک متفاوتی دارند. مه شکن‌های LED نیز جدید بوده و جلوپنجره و ورودی هوا نیز کمی تغییر کرده‌اند.

خروجی‌های اگزوز بزرگ‌تر در مدل‌های 4 سیلندر بکار رفته است. سری 2 اکتیو تورر و گرند تورر به‌صورت سفارشی با پکیج M اسپورت هم در دسترس هستند.

شاید تغییرات صورت گرفته در این دو خودرو باعث نشوند شما سریعاً به نزدیک‌ترین نمایندگی BMW مراجعه کنید اما خبرهای مهم‌تر دیگری وجود دارند. برای مثال یک گیربکس 7 سرعته دوکلاچه استپ ترونیک هم‌اکنون در دسترس بوده و گیربکس‌های 6 سرعته دستی و 8 سرعته استپ ترونیک قبلی هم قابل سفارش می‌باشند. البته مدل‌های مجهز به گیربکس اتوماتیک از اهرم دنده جدیدی استفاده می‌کنند.
همچنین جدیدترین نسخه سیستم اطلاعات سرگرمی iDrive ب‌ام‌و در این مینی ون‌ها نصب شده و مشتریان می‌توانند از صفحات نمایش 6.5 و 8.8 اینچی به همراه کنترل صوتی لذت ببرند.

از نظر پیشرانه‌ها، مهندسان BMW سیستم‌های توربو، میل لنگ، سوپاپ‌ها و مدیریت گرمایش را اصلاح کرده تا راندمان آن‌ها به بهترین مرحله برسد. بسته به نوع پیشرانه، خروجی آن‌ها از 109 تا 231 اسب بخار در مدل اکتیو تورر و از 109 تا 192 اسب بخار در مدل بزرگ‌تر گرن تورر متفاوت است؛ اما اگر مهم‌ترین فاکتور شما مصرف سوخت است بهتر است مدل پلاگین هیبریدی 225xe iPerformance را انتخاب کنید که در حالت هیبریدی تنها 2.3 لیتر در هر صد کیلومتر سوخت مصرف می‌کند.

بین سال‌های 2014 تا 2017 بیش از 380 هزار دستگاه از نسخه‌های پیش از فیس لیفت این دو خودرو به فروش رسیده و فروش مدل‌های فیس لیفت از ماه مارس آغاز خواهد شد.هتر است مدل پلاگین هیبریدی از 109 تا 192 اسب بخار در مدل بزرگتر گرن تورر متفاوت است.

[دانلود ویدئو]

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *