مقایسه نسل جدید و قدیم پیکاپ رم 1500

احتمالاً تا الآن تمامی مشخصات مربوط به نسل جدید رم 1500 مدل 2019 را از نظر گذرانده‌اید اما این پیکاپ تراک علاوه بر تغییرات فنی دارای تغییرات طراحی نیز بوده است. همه‌چیز در این خودرو بازطراحی شده و ما درصدد هستیم نگاهی نزدیک‌تر به تغییرات دو نسل جدید و قدیم رم 1500 بیندازیم. با ما همراه باشید.
نمای جلو

شاید واضح‌ترین تغییر نمای جلو پف‌کردگی جدید کاپوت باشد که ظاهر کاملاً متفاوتی را به ارمغان آورده است همچنین در تمامی نسخه‌های رم جدید شاهد جلوپنجره‌ای کم ارتفاع‌تر و پهن‌تر نسبت به نسل قبلی هستیم. چراغ‌های جلوی نسل جدید که به‌صورت سفارشی از نوع LED هم هستند در هر دو طرف روان‌تر و نرم‌تر هستند. این سبک طراحی باعث شده دماغه رم جدید ابهت کمتری داشته باشد. همچنین نشان‌های شناسایی پیشرانه از درب‌های جلو به کاپوت منتقل شده‌اند و تریم کروم نیز هم‌اکنون اطراف دیلایت ها را در بر گرفته است. اگرچه که شما نمی‌توانید این را ببینید اما یک اسپویلر در سرعت‌های بالا از زیر سپر جلو بیرون می‌آید تا درگ آئرودینامیکی را کم کرده و بنابراین مصرف سوخت را بهبود بخشد.
نمای عقب

در بخش عقب نیز تغییراتی صورت گرفته است. باید گفت لوگوی رم در نسل جدید 1500 جایگزین سبک نوشتاری نسل قبلی شده و همچنین درب پشتی نیز از آلومینیوم ساخته شده است. دو خروجی اگزوز نسل جدید هم‌اکنون بزرگ‌تر بوده و در دو سمت قرار گرفته‌اند. طراحی دو پله‌ای سپر نیز باعث شده سوار شدن به بخش بار آسان‌تر صورت پذیرد. درب پشتی ظاهر مدرن‌تری دارد؛ و در بخش بالای کابین نیز سقفی طراحی شده که باعث بهبود خواص آئرودینامیکی 1500 جدید می‌شود.
کابین

طراحان رم 1500 جدید تنها به ایجاد تغییرات در ظاهر این خودرو بسنده نکرده‌اند بلکه کابین نیز تغییر یافته است. مهندسان و طراحان در این بخش فرمان به‌روزتر با دکمه‌های شیک‌تر، پشت آمپرهای متفاوت، درب داشبورد جدیدتر و نگه‌دارنده‌های فنجان قابل حرکت در کنسول مرکزی را بکار گرفته‌اند. تمامی کنترل‌های بخش مرکزی داشبورد تغییر یافته و در مدلی که مشاهده می‌کنیم صفحه‌نمایش 12 اینچی عمودی سفارشی بکار رفته است. شما همچنین می‌توانید 5 پورت USB و فضای ذخیره‌ای بزرگ‌تر برای کنسول مرکزی را دریافت کنید. در مدل لیمیتید که مشاهده می‌کنید تریم چوب خاص، پوشش فلزی روی بلندگوها و عناصر چرمی دوخته شده بکار رفته است.

2018 Ram 1500 Rebel Crew Cab 4×4

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *