مک لارن 720S سفارشی با تیمار خاص MSO!

تاریخ: 11 مرداد 1397

بخش عملیات ویژه مک لارن MSO دو نمونه از جدیدترین محصولات خود را در رویداد خودروهای کلاسیک و سوپر اسپورت Salon Privé and Blenheim Palace به نمایش خواهش گذاشت تا بدین ترتیب توانایی‌های سفارشی‌سازی خود را به رخ همگان بکشد.
اولین خودرو از نوع 570GT MSO بلک کالکشن است که تنها 100 دستگاه از آن در سراسر جهان عرضه خواهد شد. این خودرو دارای رنگ ویژه مشکی کربنی و اگزوز سوپر اسپورت تیتانیومی MSO به همراه پکیج هندلینگ است که تجربه رانندگی جذاب‌تری را به ارمغان می‌آورد.
داخل کابین این خودروی تولید محدود شاهد ترکیبی از چرم جت بلک با عناصر آلکانترا و همچنین لوگوی MSO روی پشت‌سری‌ها خواهید بود.
MSO همچنین خودروی خاص 720S ولوسیتی را در معرض دید همگان خواهد گذاشت که تنها به تعداد یک دستگاه ساخته شده و دارای رنگ متمایز قرمز در جلو و پانل‌های بالای بدنه است. کناره‌ها و بخش عقبی این خودرو رنگ قرمز ولکانو را به همراه دارد.
از جمله عناصر سفارشی این خودرو نیز می‌توان به رینگ‌های سبک‌وزن برنزی و همچنین قطعات فیبر کربنی MSO اشاره کرد. کابین 720S ولوسیتی دارای آلکانترای مشکی با چرم قرمز متضاد می‌باشد.
دیوید گیلبرت مدیر مک لارن اروپا می‌گوید:
MSO به مشتریان ما اجازه می‌دهد تا از طریق خودروهای خود احساساتشان را به‌طور کامل بیان کنند و من مطمئن هستم که خودروهای سفارشی به نمایش گذاشته شده با استقبال بازدیدکنندگان روبرو خواهند شد و موقعیتی فوق‌العاده برای ارتباط با دیگران ایجاد خواهند کرد.
این دو خودروی سفارشی از سی‌ام آگوست تا دوم سپتامبر در رویداد نمایشی یاد شده پذیرای عموم خواهند بود.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *