نتایج دوئل‌ها: معرفی برندگان گروه پیکاپ‌های بزرگ

پنجمین قسمت از سری مطالب نتایج دوئل‌ها به گروه پیکاپ‌های بزرگ اختصاص دارد که از گروه‌های کم‌جمعیت رقابت‌ها بوده و تنها شش شرکت‌کننده در آن حضور داشته‌اند. این شش پیکاپ به ترتیب زیر در دور مقدماتی با یکدیگر به رقابت پرداختند:

فورد F150

تویوتا تاندرا

شورلت سیلورادو

جی‌ام‌سی سی‌یرا

فورد F150

جی‌ام‌سی سی‌یرا

دوج رم

نیسان تایتان

دوج رم

آخرین دوئل گروه پیکاپ‌های بزرگ بین دوج رم و نیسان تایتان برگزار شد که در این رقابت مجموعاً تعداد 1970 رأی به ثبت رسیده است. در این دوئل رم موفق به دریافت 1260 رأی شده و بنابراین با کسب 64 درصد از کل آراء پیروز رقابت لقب می‌گیرد درحالی‌که تایتان با دریافت 710 رأی از دور رقابت‌ها کنار می‌رود. بدین ترتیب صعودکنندگان گروه پیکاپ‌های بزرگ به مرحلهٔ بعدی مشخص شدند که سه خودرو بوده و هر سه آمریکایی هستند:
جی‌ام‌سی سی‌یرا
فورد F150
دوج رم

با توجه به اینکه گروه پیکاپ‌های متوسط گروه خلوتی بوده و از آن تنها سه خودرو صعود کرده‌اند، مرحلهٔ بعدی آن، مرحلهٔ نیمه‌نهایی محسوب می‌شود؛ اما در این مرحله سه خودرو وجود دارند که باید از بین آن‌ها دو ماشین به فینال بروند؛ بنابراین در مورد این گروه و سایر گروه‌هایی که شرکت‌کنندگان آن‌ها در مرحلهٔ نیمه‌نهایی به سه خودرو می‌رسد، شیوهٔ خاصی را برای برگزاری دوئل‌ها در نظر گرفته‌ایم. این شیوه بدین‌صورت است که هر سه خودرو در دوئل‌هایی مجزا دوبه‌دو با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت. سپس بعد از مشخص شدن نتایج هر سه دوئل، دو خودرویی که با اختلاف رأی بیشتری رقیب خود را شکست داده باشند به فینال راه پیدا می‌کنند. بدین ترتیب در مرحلهٔ نیمه‌نهایی گروه پیکاپ‌های بزرگ شاهد دوئل‌های زیر خواهیم بود:

جی‌ام‌سی سی‌یرا

فورد F150

؟

دوج رم

فورد F150

؟

جی‌ام‌سی سی‌یرا

دوج رم

؟

در ادامه نیز می‌توانید مروری داشته باشید بر تمامی دوئل‌های گروه سدان‌های بزرگ نیمه لوکس:
دوئل فورد F150 و تویوتا تاندرا
دوئل شورلت سیلورادو و جی‌ام‌سی سی‌یرا
دوئل دوج رم و نیسان تایتان

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *