نقش ویژه هواکش گلگیر جلوی جیپ رانگلر جدید

جیپ رانگلر JL 2018 دارای طراحی تکامل یافته است که فوراً قابل تشخیص بوده اما این کمپانی ریزه‌کاری زیادی را انجام داده تا مطمئن شود که خریداران می‌توانند نسل جدید رانگلر را از نظر طراحی خودرویی متفاوت نسبت به نسل قبلی بدانند.
یکی از مهم‌ترین تغییرات صورت گرفته در طراحی این خودرو اضافه شدن خروجی‌های هوای روی گلگیرهای جلو است. درحالی‌که این هواکش‌ها معمولاً برای خنک کردن پیشرانه و یا زیبایی بیشتر خودرو بکار می‌رود اما در جدیدترین نسل رانگلر عملکرد منحصربه‌فردی دارند.
بنا به گزارش فاکس نیوز، این هواکش‌های ویژه لرزش کاپوت نسل قبلی رانگلر را از بین برده‌اند. زمانی که نسل قبلی رانگلر با سرعت‌های بالا رانده می‌شود هوا از جلوپنجره وارد شده و فشاری را زیر کاپوت به وجود می‌آورد. این امر باعث می‌شد کاپوت به لرزه در بیاید و حداقل دیدن آن باعث عصبانیت راننده و سرنشینان می‌شد.
خروجی‌های هوای گلگیر جلوی رانگلر 2018 این مشکل را رفع کرده‌اند زیرا به جریان هوا اجازه می‌دهند تا به آسانی از پیشرانه خارج شوند. جیپ همچنین بست‌های جدیدی را برای کاپوت در نظر گرفته که باعث می‌شوند کاپوت به‌طور امن‌تری در جای خود باقی بماند.
بهای رانگلر 2018 از 26995 دلار آغاز شده و از پیشرانه 6 سیلندر 3.6 لیتری با قدرت 285 اسبی و گشتاور 352 نیوتون متری استفاده می‌کند. این پیشرانه می‌تواند به یک گیربکس 6 سرعته دستی یا 8 سرعته اتوماتیک سفارشی با قیمت 2 هزار دلار متصل گردد.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *