نیسان آرمادا مانتین پاترول، غول بی شاخ و دم آفرود!

تاریخ: 28 اردیبهشت 1397

یک شاسی‌بلند بزرگ می‌خواهید؟ نیسان سازنده یکی از بزرگ‌ترین قدبلندهای دنیاست. به همین دلیل است که آن را آرمادا می‌خواند. هم‌اکنون این خودروساز ژاپنی محصول برجسته خود به یک غول آفرود و کمپینگ تبدیل کرده است.
نیسان آرمادا مانتین پاترول که در نمایشگاه اورلند آریزونا به نمایش گذاشته شده برای سپری کردن آخر هفته‌های لذت‌بخش طراحی شده است. این خودرو دارای سیستم تعلیق فنر مارپیچی هوی دیوتی و بازوهای A بسط یافته برای ایجاد ارتفاع بیشتر خودرو از سطح زمین بوده و البته رینگ‌های 17 اینچی آیکن به لاستیک‌های فربه را نیز نباید از یاد برد.
اگرچه پیشرانه 8 سیلندر 5.6 لیتری این خودرو تغییری نداشته اما اگزوز مگنا فلاو آن باعث تنفس بهتر خودرو می‌شود. یک وینچ 12 هزار پوندی در جلو، سپرهای هوی دیوتی، محفظه مقاوم‌تر لاستیک زاپاس، گاردهای برس خورده و نورپردازی زیاد از شاخصه‌های این محصول سفارشی هستند. یک چادر چهارنفره در سقف و برخی تجهیزات سفارشی داخل کابین از جمله رادیو، یخچال و فریزر دیگر تجهیزات آرمادا مانتین پاترول را تشکیل می‌دهند.

یکی از مدیران نیسان درباره این خودرو می‌گوید:
برای خانواده‌هایی که ماجراجویی را دوست دارند و البته با واژه اورلندینگ آشنا نیستند، تنها کافی است به آرمادا مانتین پاترول نگاه کنند تا بفهمند که با این خودرو می‌توان به چه اهدافی دست یافت. نیسان آرمادا با پلتفرم خشن خود، پیشرانه 8 سیلندر 5.6 لیتری 390 اسبی درجه‌یک، ظرفیت یدک کشی بالا و کابینی بزرگ یک خودروی فوق‌العاده برای انجام هر نوع سفر ماجراجویانه‌ای است.

آرمادا مانتین پاترول دنباله‌روی پروژه تایتانی است که سال پیش در همین رویداد معرفی شده بود.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *