نیسان آلتیما 2019 ادیشن وان، اعلام اولین حضور در بازار…

تاریخ: 04 خرداد 1397

نیسان با معرفی نسخه سفارشی ادیشن وان در حال گرامیداشت معرفی نسل جدید سدان آلتیما است. این خودرو دارای ویژگی‌ها و تجهیزات متمایزی در مقایسه با نسخه‌های استاندارد می‌باشد.
آلتیما ادیشن وان بر پایه نسخه فول پلاتینیم VC-Turbo ساخته شده و آن را می‌توان با رنگ‌های اسکارلت، سفید و یا مشکی سفارش داد.
نیسان آلتیما ادیشن وان جدید به اسپویلر عقب، رینگ‌های 19 اینچی آلومینیومی با رنگ خاکستری تیره، نشان‌های ادیشن وان بدنه و… مجهز شده است.
لیست تجهیزات این خودرو همچنین شامل صندلی‌های چرمی، مونروف، سیستم صوتی مرغوب Bose، کف‌پوش‌های ویژه، دستیار پروپایلوت و عملکرد رانندگی نیمه‌خودکار می‌باشد.

نیسان همچنین در حال عرضه سرویس پریمیوم خود با پوشش 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه‌روزی است که به کاربران اجازه می‌دهد تا بلیت‌هایی را برای رویدادهای متنوع خریداری کرده و یا رستوران‌ها را برای شام رزرو کنند. این سرویس نیسان Concierge نام داشته و می‌توان از طریق گوشی هوشمند، ساعت هوشمند و یا برنامه‌های هوشمند دیگر به آن دسترسی داشت. سه ماه اول استفاده از این سیستم برای مالکان آلتیما ادیشن وان رایگان اعلام شده است.
پیش‌فروش تمامی نسخه‌های نیسان آلتیما 2019 از پانزدهم ژوئن آغاز می‌شود. نیسان به مشتریان هدایایی اعطا می‌کند که شامل مواردی همچون عضویت سرویس آمازون پرایم و یا اپل واچ است.

جزئیات مربوط به قیمت‌گذاری این خودرو در هفته‌های آینده اعلام خواهد شد و اولین نمونه‌های آلتیمای جدید نیز پاییز سال جاری به دست مشتریان خواهد رسید.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *