نیش گاز: لکسس LS 500 یا کادیلاک CT6؟!

کدام‌یک از این محصولات لوکس پرچم‌دار را ترجیح می‌دهید؟ لکسس LS 500 کاملاً جدید یا کادیلاک CT6 همیشه توانا؟!
هر دو خودروی حاضر در این سری از نوشتارهای “نیش گاز” کاملاً چشمگیر بوده و راحتی درخور، استایل گیرا، کابینی جادار و تکنولوژی‌های زیادی را ارائه می‌نمایند.
نسل جدید لکسس LS 500 دارای پیشرانه 6 سیلندر 3.5 لیتری توئین توربویی است که قدرت 416 اسب بخاری و گشتاور 599 نیوتون متری را ارائه می‌کند. این نیرو می‌تواند از طریق یک پیشرانه 10 سرعته اتوماتیک به چرخ‌های عقب یا تمامی چرخ‌ها انتقال یابد.
اما مهندسان کادیلاک نیز دست بسته نبوده‌اند زیرا CT6 نیز از پیشرانه 6 سیلندر 3 لیتری توئین توربو سود می‌برد که قدرت مناسب 404 اسب بخاری و گشتاور 542 نیوتون متری دارد. این پیشرانه با یک گیربکس 8 سرعته هیدراماتیک و سیستم چهار چرخ محرک سود می‌برد.
اما چیزی که باعث ارائه کابینی مستحکم و آرام برای لکسس می‌شود معماری جدید و جهانی لکسس برای محصولات لوکس است که باعث شده LS 500 طویل‌تر، کم ارتفاع‌تر و پهن‌تر سواری بهتری داشته باشد.
البته باید گفت ساختار کادیلاک CT6 نیز از متریال گوناگون شامل آلومینیوم زیاد برای وزن کمتر و در عین حال استحکام بالا ساخته شده است.

خب شما کدام‌یک از این سدان های بزرگ و دوست‌داشتنی را انتخاب می‌کنید؟ کادیلاک هم‌اکنون قابل خرید بوده و لکسس نیز به زودی وارد نمایندگی‌های فروش خواهد شد. نظرات و دلایل خود برای انتخاب مدل برتر را با ما در میان بگذارید.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *