هامر H1 Mil-Spec، سوپراستار شاسی بلندها!

هامر H1! خودرویی که یا دوستش خواهید داشت یا اصلاً به آن نگاه نخواهید کرد. این اولین محصول هامر به عنوان محصولی متمدن و مناسب خیابان‌ها بود. مدل چهار چرخ محرک کاربردی مورد بحث در ابتدا برای ارتش ساخته شده بود تا تقریباً از تمامی موانع و سطوح عبور کند. البته ظاهر خشن و سرسختانه H1 به خوبی ذات خودش را نشان می‌دهند.
H1 از زمان آغاز تولید خود در سال 1992 با مشکلات فراوانی دست و پنجه نرم کرد که یکی از اصلی‌ترین آن‌ها کابین ناراحت و وجود پیشرانه‌ای با قدرت کم بود؛ اما با وجود چنین نقاط ضعفی، H1 تا سال 2010 در بازار حضور داشت.
شرکت Mil-Spec اتوموتیو حالا دست روی این خودرو گذاشته تا یک گوهر ناب خلق کند. این کمپانی روی نقاط قوت H1 تمرکز کرده تا یک شاسی‌بلند سوپراستار تولید کند. واقعاً نمی‌توانیم تحت تأثیر این خودرو قرار نگیریم.
هامر H1 Mil-Spec از همان ابتدا اصلاح شده و دارای پانل‌های بدنه و کابین بازنگری شده بوده و پیشرانه نیز به خاطر گلایه‌های یاد شده درباره قدرت تولیدی بهبود یافته است. بدنه خودرو دارای پوشش هوی دیوتی زیاد بوده و می‌توان آن را با رنگ مشکی براق یا بافتی سفارش داد.

داخل کابین نیز تغییرات زیادی برای بهبود راحتی راننده و سرنشینان صورت گرفته است. قطعات آلومینیومی بکار رفته در کابین مشابه قطعاتی هستند که در تکنولوژی‌های فضایی بکار گرفته می‌شود. چرم استفاده شده نیز مصارف نظامی داشته بنابراین از دوام و طول عمر کاملاً مطمئن خواهید بود.

اما قلب تپنده این H1 دوباره متولد شده بیشتر باعث جلب‌توجه می‌شود. این خودرو از پیشرانه دورامکس 8 سیلندر توربودیزل LBZ استفاده کرده است. این قلب آهنین دست ساخت بوده و خروجی آن به 500 اسب بخار می‌رسد. دیگر تغییر قابل‌توجه رخ داده سیستم تعلیق انفرادی است که کیفیت سواری بهتری در داخل و خارج جاده ارائه می‌کند.

افرادی که می‌خواهند این خودرو را بخرند می‌توانند از بین 5 فرم بدنه شامل مدل هاردتاپ دو درب یکی را بخرند. شما می‌توانید مدل فول کامل را نیز سفارش دهید که البته قیمت آن ارزان نخواهد بود.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *