همکاری مرسدس و لینکین پارک برای بهبود صدای محصولات!

مرسدس-ای ام جی در حال همکاری با لینکین پارک و دیگر متخصصان رشته‌های گوناگون به منظور اطمینان از این موضوع است که محصولات الکتریکی شده آینده شرکت نه تنها ظاهر فوق‌العاده‌ای خواهند داشت بلکه صدای آن‌ها نیز جذاب خواهد بود.
هنوز مشخص نیست که این گروه راک آمریکایی چگونه به آلمانی‌ها کمک خواهد کرد اما این همکاری توسط توبیاس موئرز رئیس بخش AMG تأیید شده است.او می‌گوید:
شما لینکین پارک را می‌شناسید؟ من با این افراد درباره درک آن‌ها از صدای الکتریکی شده صحبت کردم. ما سال‌هاست همکاری بسیار نزدیکی با لینکین پارک داریم.
موئرز اضافه می‌کند:
ما چندین سال است این همکاری را شروع کرده‌ایم. مرسدس-ای ام جی با متخصصان بازی‌های ویدئویی، هنرمندان و… همکاری می‌کند. ما احساسات را می‌فروشیم و صدا نیز بخشی اساسی از احساس است بنابراین ما باید روی صداهای مصنوعی کار منیم.
هایپرکار Project One که از تکنولوژی بکار رفته در فرمول 1 سود می‌برد نقشه راه آینده محصولات الکتریکی شده این برند است. این خودرو از پیشرانه 6 سیلندر 1.6 لیتری توربو به همراه 4 واحد الکتریکی با خروجی بیش از هزار اسب بخاری بهره می‌برد. تنها 275 دستگاه از این خودرو ساخته خواهد شد و البته تمامی آن‌ها پیش از این فروخته شده‌اند.
مرسدس-ای ام جی علاوه بر این هایپرکار نسخه الکتریکی شده نسل جدید CLS را نیز خواهد ساخت. انتظار می‌رود این خودرو AMG 53 نام داشته باشد و ظاهراً از پیشرانه 6 سیلندر 3 لیتری مدل‌های 43 و یک واحد الکتریکی با خروجی 429 اسبی استفاده خواهد کرد.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *