هنرنمایی هنسی داج دیمن هیولا!

تاریخ: 11 مرداد 1397

پس از نمایش توانایی‌های HPE1000 داج چلنجر SRT دیمن در ثبت زمان 9.14 ثانیه‌ای برای طی مسافت 400 متر، هنسی هم‌اکنون اقدام به انتشار ویدئویی از سواری این هیولای 1035 اسب بخاری در وضعیتی متمدنانه کرده است. صرف‌نظر از سرعت خودرو، در زمان برداشتن پا از روی پارس تیونینگ گاز شاهد غرشی هستیم که واقعاً ترسناک جلوه می‌کند.
این تنها سومین دستگاه از هیولای 1000 اسبی هنسی است و برخی تست‌های جاده‌ای روی آن انجام می‌شود. پیش از حضور در مسابقه درگ، راننده کمی خودرو را گرم می‌کند و در همین جاهاست که می‌توانیم تبدیل یک فرشته به شیطان را ببینیم! در زمان حرکت یکنواخت در بزرگراه ناله‌ی سوپرشارژر پیشرانه قابل‌شنیدن بوده اما خیلی بالا نیست ولی وقتی‌که پارس تیونینگ گاز فشرده شود فوراً غرش پیشرانه شروع می‌شود.

بزرگ‌ترین ارتقای HPE1000 سوپرشارژر 4.5 لیتری است که جایگزین نمونه استاندارد 2.7 لیتری قبلی شده است. بدنه پارس تیونینگ گاز جدید، هدرزهای اگزوز، انژکتورهای سوخت و کالیبراسیون کامل پیشرانه باعث شده‌اند که چلنجر هنسی به خوبی بتواند توانایی‌های خود را نشان دهد. این پکیج دارای گارانتی یک‌ساله/20 هزار کیلومتری شرکت می‌باشد.

هنسی قبلاً در حال توسعه نسخه قوی‌تر از چلنجر دیمن نیز بوده است. پکیج HPE1200 باعث ارتقای بیشتر سوپرشارژر پیشرانه شده و قدرت آن را به 1500 اسب بخار و بیشتر می‌رساند. این خودرو همچنین دارای رول کیج استاندارد می‌باشد.

تنها نقطه‌ضعف این بسته‌های پرفورمنس عدم ساخت نمونه‌های بیشتر از داج دیمن است. تیون یک دیمن به معنی این است که یک دیمن استاندارد کمتری در جاده‌ها وجود خواهد داشت.

[دانلود ویدئو]

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *